Szacuny
0
Napisanych postów
22
Wiek
49 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
1163
mam problem z duzym brzuchem:(. mianowicie chcialbym zrzucic go aerobami (45 minut na czczo). jakis efekt jest, jednak chce do tego trening masowy i diete rowniez masowa. da sie to polaczyc? kombinuje tak, ze z rana redukcja aerobami a pozniej masowka, tak zeby spowrotem nie szlo w samare tylko w pozostale partie? do tego trening 4xtyg. tylko czy da sie zmusic organizxm zeby budowal wszystko oprocz tluszczu na brzuchu? watpie, ale z mala nadzieja pytam;)
Szacuny
9
Napisanych postów
1289
Wiek
36 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
16702
to tak jakby robic mase na redukcji - prawie niemozliwe ale przy dobrych suplach i diecie i prawidlowym treningu moze cos Ci w obdwodach pojdzie z zejsciemz bf i tluszczem....
Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...