SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Rozpisanie TAURYNY...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 178 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3326
posiadam 300 kapsów tauryny OLIMPU (1 kaps=1500 mg tauryny)

Rano na czczo 4 kapsy TCM
Przed treningiem 4 kapsy MONO
po treningu 4 kapsy TCM

jak do tego zastosowac tauryne? Jako srodek pobudzajacy i jako antykatabolik, np. na noc
daodam, iz biore jeszcze BCAA (4 kapsy przed i 4 kapsy po treningu)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
4 capsy bcaa? to są megacapsy?


taurynę do kreatyny, każdej porcji, przynajmniej półtora grama.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 178 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3326
to megacapsy OLIMPA
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
to ok, ja stosowałem po 10g bcaa przed i po treningu, albo 20g tylko przed.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 714 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16545
ja taurynke wcinam po jednym mega capsie do każdej porcji krety.tez właśnie jestem nata tcm, tylko bez mono.
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
spokojnie starczy 10 g kreatyny dziennie, tauryna do kazdej porcji kretki po 1 kapsie, BCAA 0,1g/kg.m.c. przed i po treningu ewentualnie tylko porcja przed
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7203
Jak kolega wyzej + mysle ze fajne efekty daje 5g kreatyny jedzone dluzszy okres czasu. Tym bardziej ze masz japko a nie mono.

Knowledge is a steering-wheel
Stubbornness is a fuel
6I9

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 714 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16545
tak ale chyba w 1100mg jednego mega capsa tcm,to nie jest 1100g kreatyny,tylko jabłczanu kreatyny.myślę ze trzeba wcinać więcej niż mono kture jest czystą kretą.zresztą producent sugeruje na opakowaniu żeby brać od 12-20 capsów tzn 13-22g jabłczanu kreatyny.ten sam producent mówi by brać 5-10g mono(pomijam tu fazę nasycania którą uważam za niepotrzebną a nawet niezdrową ze względu na kreatyninę)konkluzja jest taka ze w tcm niespełna połowe stanowi kreatyna,a resztę jabłczan.dlatego jeżeli kolega wcina tcm to musi wziąć na to poprawkę.takie moje zdanie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Griffonia simplicifolia, aptrim itd...

Następny temat

jaki najsilniejszy i najskuteczniejszy spalacz na rynku obecnie?

electro
Polecane artykuły