SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Plaga nożowników w Polce

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 218 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2613
za onetem

21-letni mieszkaniec Lublina w ciężkim stanie trafił do szpitala po tym, gdy napadła go grupa pijanych nastolatków. Zadali mu 7 ciosów nożem w klatkę piersiową i brzuch.
Pół godziny po napadzie policja zatrzymała sprawców - 3 dziewczyny i dwóch chłopaków w wieku od 15 do 17 lat.

Poszkodowany mężczyzna jechał autobusem. Zwrócił drobną uwagę jednej z dziewczyn i wysiadł z autobusu. Napastnicy wysiedli za nim i gdy autobus odjechał zaatakowali mężczyznę. Prawdopodobnie jeden z bandytów zadał mu 7 ciosów nożem w klatkę piersiową i brzuch. Później cała grupa uciekła. O całym zajściu policję powiadomił anonimowy mężczyzna. Natychmiast na miejsce wysłano pogotowie ratunkowe. Wszyscy policjanci będący na służbie rozpoczęli poszukiwanie sprawców. Pół godziny od zdarzenia jeden z patroli na ul. Nadbystrzyckiej zauważył grupę nastolatków.

Zatrzymano trzy dziewczyny w wieku 15, 16 i 17 lat oraz dwóch 17-latków. W pobliżu przystanku znaleziono nóż, którym najprawdopodobniej zadano ciosy.

Napadnięty mężczyzna z ranami kłutymi klatki piersiowej i brzucha po przewiezieniu do szpitala przeszedł operację. Jego stan lekarze określają jako ciężki ale stabilny.

------------------------------------
Co za ******lona gówniarzeria! I jaki to ****a kraj, gdzie wsiadasz do autobusu i nie wiesz czy Cię nie zadźgają! Coraz mniej się dziwię tej "znieczulicy tłumu"..zwrócisz ****a uwage, i taki gnój 7 razy Cię pchnie. Zero szans na obronę. I juz słysze głosy "psychologów", broniących tych "biednych dzieci z patologicznych rodzin". Wszystkiego się odechciewa, jak się takie rzeczy czyta... (

Ludzie dzielą się na dwa rodzaje: popychających i popychanych

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17160
Widziałem już różne zachowania pod wpływem stresu - jednak coś takiego jak dotąd mnie ominęło. Poza tym - coś ten stres musiałoby wywołać. I musiałby to być zje.biście stresogenny czynnik...

Chodzi mi o to, że "normalny" koleś idący po ulicy i żyjący sobie swoim przeciętnym życiem nie wbija policjantowi kosy pod wpływem stresu wywołanego rutynową kontrolą...

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12549
Masakra co za *********** zaostrzyć prawo i naprawdę kara śmierci by się przydała, ale wiadomo że jej nie wprowadzą. A takich frajerów z nożami ich ***** to pełno po miastach się pałęta z bramy do bramy. Brak słów.........
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21874
pie*******w d*** gówniarze :/ pewnie sie "lansowali" przed równie inteligentnymi małoletnimi zdzirami!!!! żałość co za poje**** pokolenie nic tylko sie naćpać najarać zachlać ryje... do tego jeszcze noże... obesrańcy bez noża niech wyskoczą cioty!!!!! pod mur i roztrzelać ! założe sie że tym dziewczynom to imponuje i mają mokro w gaciach na widok takich poj**** ! i te ciągle melanże te opowiadania ile to ona nie wypila i razy dupy nie dala na wczorajszej imprezie... ehhh szkoda gadać
...
Napisał(a)
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46566
Norbi-mogę zrozumieć Twój punkt widzenia, ale trzymaj pewien poziom kultury wypowiedzi, jeśli łaska, ok?

Co do ataku smarkaczy... niejednokrotnie zdarza mi się wracać o dziwnych porach do domu-i o ile nie czuję zbytniego strachu przed grupami dresów mających koło 20-25 lat (siedzą, piją-ale generalnie nie zaczepiają) o tyle gdy widzę bandę gówniarzy 14-17 lat to robie się ostrożny-zwłaszcza gdy są z nimi dziewczyny(!!!). Tacy nawet na trzeźwo chcą się popisać-a gdy w dodatku mają "w czubie" to aż strach. Wydaje mi się, że w sytuacji w jakiej znalazł się napadnięty-gdy wysiadał z autobusu i zauważył, że grupka wysiada za nim-najlepszą decyzją jaką mógłby podjąć byłoby zaatakowanie ich zanim oni to zrobią. Wiem, że to drastyczne-może jestem przeczulony, ale według mnie takie bandy smarkaczy rzadko mają dobre zamiary. Tyle, że gdyby się na nich rzucić i wykorzystując zaskoczenie trochę ich obić-pewnie sąd zaraz wydałby ciężki wyrok dla "bandyty" atakującego "niewinne dzieci"...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2192
to jeszcze dzieci, ja rozumiem że można być głupim w takim wieku, ale to jest już jakaś paranoja totalna.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1860
Moim zdaniem koleś sam nie jest bez winy, po cholere sie wogóle odzywał, ciekawe co im powiedział. Przecież wiadomo, że dzisiejsza młodzież jest cholernie mściwa. Ciekawi też mnie to, że tak łatwo dał sie zaskoczyć. Przecież o póxnych porach powinno sie mieć "oczy dookoła głowy". Ja jak w nocy czuję zagrożenie w postaci idących za mną osób, to zawsze albo przechodzę na drugą stronę, albo choć troche zmieniam kierunek i jak wtedy pójdą za mną, to "w nogi".
Cavior od razu atak powiadasz? Moim zdaniem to nie jest najlepszy pomysł. Ja kiedyś wracałem z dwoma kumplami z imprezy, prawie wogóle nie spotykaliśmy ludzi w drodze powrotnej, ale później po przeciwnej stronie ulicy szło też 3 gości. Nagle przechodzą oni na drugą stronę, dokładnie tak to wyglądało jakby chcieli nas zaatakować. Co sie okazało? Oni po prostu szli do klatki schodowej obok której przechodziliśmy. Gdybyśmy ich zaatakowali to zapewne dostalibyśmy łomot, gdyż mieliśmy wtedy chyba po 17 lat, byliśmy wychudzeni, z małym doświadczeniem w bójkach, nie do końca trzeźwi, więc bez uszkodzeń by sie to nie skończyło.
Czasem są takie dziwne sytuacje, że wydaje nam sie że ktoś nas atakuje, a potem sie okazuje, że nic takiego sie nie dzieje.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12549
No Cavior masz rację. W gimnazjach jest największe ******* jakie może być.
Ogólnie pewien socjolog powiedział, że taki gówniarz idąc do gimnazjum, nie zna nikogo, jest w wieku buntu i chce wyrobić sobie ''markę'' wśród rówieśników. Do tego może dojść jeszcze jakiś inny czynnik: np patologia w domu czy tragedia rodzinna, i często brak odpowiedniego wychowania, za czym idzie wartości moralnych. I co z takiego wyrośnie? nic... poprawczak więzienie, recydywa, wtedy już tylko coraz to gorsza i postępująca degeneracja, do czasu aż takiego petenta zabije drugi taki sam albo dopóki sam się nie zaćpa. Moim zdaniem to takie rzeczy rodzą się już jak dziecko jest małe nie wiem w wieku 8 lat? Nie jestem pewien bo nie jestem psychologiem ani socjologiem, ale często widać po zachowaniu dziecka 10- letniego, że z niego wyrośnie chwast. Przykre to ale taka prawda co tu dużo mówić. Jak dzieci w szkole podstawowej potrafią dotkliwie pobić kolegę albo rzucać ''****ami'' na lewo i prawo. Jak ja byłem mały, 10 lat temu! ( nie tak dawno), to nie do pomyślenia było wyrażać się na ulicy, a towarzystwo w mojej szkole było różnorakie.

nie jest bez winy, po cholere sie wogóle odzywał, ciekawe co im powiedział. Przecież wiadomo, że dzisiejsza młodzież jest cholernie mściwa

no podobnie zwrócił im uwagę? ale czy to wina?? należy zwracać uwagę w pewnych sytuacjach i on jako porządny człowiek( prawdopodobnie) zwrócił im uwagę( nie ważne w jaki sposób), ale to nie powód żeby pakować kose w kogoś !!

Zmieniony przez - Kazik86 w dniu 2007-01-12 22:17:46
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1860
Myśle, że powinni zlikwidować te gimnazja i zrobić normalną ośmioletnią podstawówke.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1566 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13352
A ja myslalem ze w Lublinie jest "dosc" bezpiecznie...

zib23 z tego co sie orientuje to sprawa wygladala tak ze jedna z dziewczyn podeszla do tego chlopaka w autobusie i zazadala aby ten oddal jej pieniadze.On na to spytal sie jej czy "ma jakis problem".I wlasnie za to dostal kose...W trakcie dochodzenia wyszlo na jaw ze jedna z dziewczyn jest zwiazana z inna sprawa w ktorej wystawila swoja "kolezanke" na kradziez ktora skonczyla sie pobiciem(chyba).Nieciekawie sie dzieje w tym kraju...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1860
To w takim razie jak wyszedł z tego autobusu to od razu powinien wiać.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21874
Cavior nie ma sprawy troche mnie ponioslo...

Zmieniony przez - Norbi02 w dniu 2007-01-12 22:47:48
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak pogodzic silownie z kick-boxing''iem?

Następny temat

Judzitsu wBB

electro
Polecane artykuły