SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plaga nożowników w Polce

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1860
pinecone85 pociąłbyś całą piątke i skończyłbyś w kryminale. Jak jakiś dzieciak pobije dorosłego to nic sie nie stanie, ale jak dorosły uderzy takiego gimnazjaliste, to wtedy lipa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270729
Przekleje swą wypowiedż z tego samego topiku:

****a sądziłbym gnojków jak pełnoletnich i to zarówno te ***ane smarkule jak i tych s****ysynów. ****a gnojków do pierdla niech ich tam prze****ą a te d***** małe to mnie dac roz******le im dupska i cipska tak że będą grzeczniejsze od zakonnic

PS: Sorry za bluzgi ale mi właśnie ciśnienie przed snem skoczyło...
PS2: 12:25 a moje ciśnienie dalej jest wysokie.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Ja sam nosiłem jakiś czas takie maleństwo:

http://www.bron.pl/bron_pl/survival/produkty/noze/automatyczne/noz_automatyczny_puma_booster

Nie jestem znawcą, ale według mnie to nienajgorszy sprzęt (oprócz tego mam dwa Victorinoxy, ale scyzoryki to inna bajka). Poeksperymentowałem kiedyś na mięsie - cięcia i pchnięcia wchodzą jak w masło... i to mnie właśnie trochę przestraszyło. Jeśli by kogoś tym dziabnąć (zwłaszcza w stresie, gdzie człowiek ponoć dźga na oślep, byle jak najbardziej podziurawić napastnika)-to denat niemal murowany. Chociaż jak czytam co się ostatnio dzieje w kraju, to dochodzę do wniosku, że chyba lepiej mieć kogoś "na koncie" niż wąchać kwiatki od spodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 901
Im więcej haju w telewizji i szmatławcach o "nożownikach" tym więcej małolatów będzie nosić noże. tak to działa. na skutki długo nie trzeba czekać a potem płacz i płać za to co zrobiłeś. Zaczną się programy mądrych głów w tv, dyskusje, ciągłe nagłaśnianie sprawy bo ludzie słuchają i można zarobić pieniądze nie męcząc się. Może w końcu zabronią nosić noże i to dopiero podziała na młodzież - taka dodatkowa porcja adrenaliny. kraj Polska system samowolka jak to któryś ćpun śpiewał

keep smailing :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Niezly sprzecior!

Wiesz,wydaje mi sie,ze jakbuy gowniarz z nozem kuchennym zobaczyl starszego od siebie wyciagajacego profesjonalny, blyszczacy noz to moglby posrac nieco w majty.Zawsze mozna mu machac po lamie,palce utniesz czy nadgatski ponacinasz-sciegna.

Moj trener od bjj niegdys prowadzil zajecia z walki nozem,nieco patentow sie od niego nauczylem.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 180 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1231
Przepraszam wiem że Wilk nigdy nie śpi i zawsze czuwa ale powiedz Cavior że nie mam racji?? Cavior nie wiem czy dobrym rozwiązaniem jest atakować ponieważ grupa 5 osób to duza grupa usadzisz 4 a od 5 dostaniesz kose, znam takie historie. Ja kupuje sobie teleskopa bo nie chce kogos za***ac kosa a jak teleskopem dostanie po lapach to juz sie mu sie odechce noza nosic bo juz go w tej rece nie potrzyma.

Pozdrawiam.

Kto nie próbuje, nie wygraywa....

"...Czasem zeby pójść do przodu trzeba zrobic krok do tyłu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Co po lapach?W glupi leb nap*****lac,az kulka w mozgu ugrzeznie!!

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Może w końcu zabronią nosić noże

Bzdura. Niby jak? Trzeba by wprowadzić kwalifikację noży-bo inaczej będzie cyrk. Gosposia wraca do domu, niosąc nowo kupiony nóż-mandat Inżynier ma w kieszeni multitool'a-podobnie. 13 letnie dziecko ma małego Victorinoxa-do poprawczaka z gnojem.

Poza tym-noże którymi się tną nasi rodacy to nie konstrukcje za >200 pln, tylko zwykłe kuchenne (w awanturach domowych) albo motylki/sprężynowce kupione na bazarze "u ruskich" za 20 pln. Więc jakie kryteria wprowadzisz? Wielkość ostrza? Bzdura, nóż może mieć 10 cm i być śmiertelnie groźny. Typ(sprężynowy, stałe ostrze itd)? Jednym i drugim można zabić.

Noszenia noży nikt nie zabroni-a nawet jeżeli, to skończy się to tym, że normalni ludzie przestaną je nosić-a bandyci będą nosić je tym chętniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 312 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
Przecież mamy wpływ na prawo. Niewielki, ale mamy - 100 000 głosów i jeżeli sejm zatwierdzi propozycję to uchwała zostaje zatwierdzona/zmieniona. Przy przestępstwach takich jak to nie byłoby o 100 000 głosów trudno. Lepiej spróbować niż siedzieć i biadolić jakie to prawo jest chore. Usiąść i w miarę rozsądne propozycje zapisać (nie wszystko tylko z 2 - 3 poprawki). Ktoś pisze zaostrzyć kodeks karny, inna osoba nóż za zezwoleniem jak broń, jeszcze inny godzina policyjna. Chcecie zmiany prawa to próbujcie. Myślę, że macie duże szanse, zwłaszcza u LPR bo niektóre aspekty podobne są do planu zero tolerancji. Nie należy jednak popadać w skrajność. Przecież nam chodzi o ochronę ludzkiego życia. Pozdrawiam!

Moderator działu Bezpieczeństwo w sieci K**
Były doradca %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Ja nosze gaz CS, teleskopa miałem ale takiego z rynku, że się wysuwał i często zacinał i nie chciał schować.(dziadowska podróbka) Zresztą teleskopa nosić to by trzeba było w dobrym miejscu(kabura przy pasku czy coś), często trzeba w 2 sek. mieć wyjętego i gotowego do użycia. No chyba, że napadnie Cie banda takich co pierw będą wrzucać i gadać a później atakować, to ok. Ale jak zaatakują bez uprzedzenia( co najczęściej ma miejsce) to dupa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak pogodzic silownie z kick-boxing''iem?

Następny temat

Judzitsu wBB

WHEY premium