SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plaga nożowników w Polce

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
A jesli jesteście mocno przy forsie i nudzi wam sie to mozecie sobie sprawic TASER, to dopiero jazda http://www.bron.pl/bron_pl/obrona/produkty/paralizatory/bez_zezwolen/paralizator_taser_x26c

Tutaj efekt takiego tasera



Naprawde cos wspanialego, nie wyrządza krzywdy napastnikowi ale zobaczcie jak dorosle chlopy padają, a gdyby tak przytrzymac dluzej spust tasera? Jezu chyba zawału mozna dostac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 312 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
Bahamut - pytałem, bo ten gaz miał datę ważności do grudnia i powoli (bo przecież nagle gaz nie traci swoich własności) przymierzam się do kupna czegoś nowego. Możliwe, że skuszę się na podany przez Ciebie.

Z drugiej strony... Zastanawiam się czy nie oszczędzić trochę kasy i nie zainwestować w paralizator taki jak ten:

http://www.bron.pl/bron_pl/obrona/produkty/paralizatory/bez_zezwolen/paralizator_scorpion_300 

lub

http://www.militaria.pl/cocoon/product.xml?product=3149&page-frag=2&prev-page-number=2&context-type=regular&modifiers=category 

Kuzynka ma paralizator i powiem, że jak włączyła to urządzenie to sam dźwięk przeskakującego ładunku mógł przestraszyć. Wątpię, że ktoś zaryzykowałby podejście na bliższą odległość gdybyśmy na chwilkę włączyli taki paralizator.

Moderator działu Bezpieczeństwo w sieci K**
Były doradca %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
taki taser sporo kosztuje, to wolałbym auto kupić i jeździć nim wszędzie + gaz jak wysiądę z auta

A na poważnie to zacznę składać fundusze na waltera( o gaz chdzi oczywiście).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Takiego zwykłego paralizatora nigdy nie uzywalem choć miałem w ręku. Podobno mają kopa ale przeciwnik po porazeniu dosc szybko wstaje , Poza tym w zime jak ktos ma grubą odzież to chyba słabiej działa lub wcale.

Jesli chodzi o termin waznosci, to wszystko ma swój termin waznosci Gazy swoich własnosci nie tracą po krotkim czasie ale sam napisales ze ten gaz zawiera alkaloid a alkaloidy to substancje chemiczne, organiczne pochodzące od roslin, tak jak mogą zepsuć sie i stracic swoje wartosci produkty spozywcze tak i ta subtancja w gazie po jakims czasie sie rozłoży,utleni, zredukuje tracąc swoje wlasciwosci chemiczne co za tym idzie przydatnosc w obezwładnianiu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 312 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
Na szczęście idzie lato i ludzie mają tendencję do zdejmowania ubrań W opisie można wyczytać, że zależy jak długo trzymasz paralizator. 0,25 do 0,5 sekundy powoduje jedynie szok, im dłużej trzymasz tym bardziej boli, maksymalnie 4 sekundy pozwalają już trwale powalić takiego delikwenta (trwale - czytaj zniechęcić do działania bo będzie zbyt obolały i w zbyt dużym szoku).

Z drugiej strony, to ja bym trzymał tak długo, aż by baterie się rozładowały, po czym wymieniłbym na nowe i dalej smażył oprawcę muahahahaha (śmiech szaleńca)

Moderator działu Bezpieczeństwo w sieci K**
Były doradca %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Co do batonów, to chyba "moda" na nie wraca. Pamiętam, że z batonami chodziła niemal cała nasza sekcja w Poznaniu, a był to przełom lat 90/00. Później weszły noże. Dziś z kolei połowa kumpli z pracy ma lub lada chwila będzie miała batona - siłą rzeczy (większość ludi w mojej sekcji to ludzie ode mnie z pracy) znowu będzie zatrzęsienie teleskopów w sekcji
Naprawdę będzie ciekawie, jeżeli ktoś kiedyś zaczepi któegoś od nas, jak będziemy na piwku integracyjnym po treningu

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
Kurva ten Taser to poprostu cos zaj.ebistegoChyba zaczynam zbierac pieniadze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 312 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
No i paralizatora nie kupuję

Tutaj dokładnie ludziska opisują jego działanie:
http://budo.net.pl/viewtopic.php?t=38159

oraz

http://budo.net.pl/viewtopic.php?t=40019

Zwykły jest nieskuteczny, tylko AT się sprawdzają... Czyli jednak subskrypcja na gazik będzie.

Moderator działu Bezpieczeństwo w sieci K**
Były doradca %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
A najlepsza broń wiadomo jaka jest ....niestety niektorzy pozwolenia juz nigdy nie dostaną.

Na szczęscie?



A ja to niewiem, Radom nie jest znany jako spokojne miasto ale nie zdarza mi sie zebym byl zaczepiany. Wyglad ma tu chyba bardzo duzo do rzeczy i top ze nabrałem sporo pewności siebie przez treningi.

Zmieniony przez - emceha w dniu 2007-01-13 22:39:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
MCH az tak brzydki jestes ze Cie nawet dresy nie zaczepiaja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak pogodzic silownie z kick-boxing''iem?

Następny temat

Judzitsu wBB

WHEY premium