Szacuny
6
Napisanych postów
1234
Wiek
38 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
13825
kup tanie witaminki a wsumie zacznij jesc duzo warzyw i troche mniej owoców i napewno dostarczysz organizmowi mikro i makro elementów moje zdanie tkie by bylo pozdro i rosnij zdrowo :)
Szacuny
63
Napisanych postów
5807
Wiek
51 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
40909
a dla Ciebie aminy.pl ban powinien być natychmiastowy!!
14 lat a Ty mu polecasz mega mocny zestaw!!
myśl trochę człowieku!!
to zestaw dla sportowców obciązonych dużym wysiłkiem fizycznym bądź ludzi ciężko pracujących!! a nie dla młodziutkiego chłopaka...
koledzy wcześniej dobrze napisali... jakiś delikatny zestaw... max ten olimpowy wita-min plus... albo biovital... duuuużo warzyw owoców i zdrowego jedzenia...
i jedz i rośnij...
Szacuny
1396
Napisanych postów
35562
Wiek
43 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
150829
jaki swietny skład? minerały w ledwo przyswajalnych formach, witaminy standardowo 100% dziennego zpotrzebowania. i te 14mg żelaza, co ja miesiączkuję? nic ponad przeciętną. nie ma co się podniecać.