Szacuny
0
Napisanych postów
13
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
232
Witam
Mam takie pytanie bo nie moge nigdzie znaleźć odnośnie ćwiczenia na dolną partię brzucha (na wysokośc miednicy)czy to też są mięśnie skośne??? tzw. wcięcia
Z góry dzięki za odpowiedz
Zmieniony przez - Szetland w dniu 2007-01-09 17:53:36
Szacuny
0
Napisanych postów
13
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
232
Wielkie dzieki za odpowiedz tylko teraz nie jestem pewien czy moge to trenować razem z A6W :/ bo z tego co wiem to A6W daje bardzo duzo na górne partie wiec wydaje mi sie ze powinno byc Oki Co o tym myślicie???
Szacuny
0
Napisanych postów
13
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
232
Wielkie dzieki za odpowiedz tylko teraz nie jestem pewien czy moge to trenować razem z A6W :/ bo z tego co wiem to A6W daje bardzo duzo na górne partie wiec wydaje mi sie ze powinno byc problemów Co o tym myślicie???