SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jakie ćwiczenie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 232
Witam
Mam takie pytanie bo nie moge nigdzie znaleźć odnośnie ćwiczenia na dolną partię brzucha (na wysokośc miednicy)czy to też są mięśnie skośne??? tzw. wcięcia

Z góry dzięki za odpowiedz


Zmieniony przez - Szetland w dniu 2007-01-09 17:53:36
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3158
Polecam Ci unoszenie nóg w zwisie!!
http://www.kulturystyka.pl/atlas/brzuch.htm
Dobre ćwicznie na dolną partie brzucha

I mądry mylić się może, ale trwa w błędzie tylko głupi

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8144
unoszenie nóg w zwisie, odwrotne spinanie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 232
Wielkie dzieki za odpowiedz tylko teraz nie jestem pewien czy moge to trenować razem z A6W :/ bo z tego co wiem to A6W daje bardzo duzo na górne partie wiec wydaje mi sie ze powinno byc Oki Co o tym myślicie???
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 232
Wielkie dzieki za odpowiedz tylko teraz nie jestem pewien czy moge to trenować razem z A6W :/ bo z tego co wiem to A6W daje bardzo duzo na górne partie wiec wydaje mi sie ze powinno byc problemów Co o tym myślicie???
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Serie przeplatane czy jednym ciagiem??

Następny temat

pytanie do ekspertow

electro
Polecane artykuły