Trójboiści nie biorą?
www.rafalkobylarz.pl
Facebook: Rafał Kobylarz Fanpage
http://www.youtube.com/watch?v=gordky-oNLM
Ilość wyświetleń tematu: 65051
www.rafalkobylarz.pl
Facebook: Rafał Kobylarz Fanpage
http://www.youtube.com/watch?v=gordky-oNLM
). A znam osoby co w tej samej wadze dodają 50kg w koszuli.
. To jest tak samo jak moje wypowiadanie sie o koksie - cos słyszałem, ale jak to działa to wiem tylko po opisach.
(w koncu to nie mój dział)
www.rafalkobylarz.pl
Facebook: Rafał Kobylarz Fanpage
http://www.youtube.com/watch?v=gordky-oNLM
. Ale trójboiści przynajmniej sie czyszczą na zawody
. To jest jak ze sprinterami .. kazdy moze biegac w trampkach, ale biegają w kolacach. Zreszta dodanie kilku kg w koszulce nie jest takie łatwe jak sie wydaje (a moze to mi sie wydaje, ze to takei trudne?
)"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"
Pozdrawiam,
Promass
http://www.sfd.pl/W_Z_O_R_EK_DT...sezon_2018-t1159738.html#post-0
,, VERITAS ODIUM PARIT ,,
"...znasz nas przecież, my chcemy żeby było lepiej..."
~~faith~~
Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"
Pozdrawiam,
Promass
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły