Witam wszystkich!!
Potrzebuję pomocy w ułożeniu programu treningowego Fitness + trening siłowy (rzeźba). Zacznę od tego że przez 10 lat nie trenowałem absolutnie nic, w szkole i liceum nie widywano mnie na lekcjach wf tylko w toalecie z fajką. Po 10 latach palenia zacząłem mieć problemy z jedzeniem i oddychaniem. Staram się coś z tym zrobić jeżdżę na rolkach (co 2 dni około 10 km) rower (codziennie około 20 km) biegam (co 2 dni około 2 km) w domu mam ławeczkę do ćwiczeń (rozpiętki, modlitewnik, oparcie łamane, ustrojstwo do treningu nóg w dwóch pozycjach, sztanga prosta i łamana, hantle). Czasem podnoszę coś ale ogólnie nie wiem czy robie to dobrze czy żle.
Teraz coś o mnie
Wiek :24 lata
wzrost: 178 cm
waga: 90 kg
cel: poprawa sylwetki (brzusio musi odejść!!!) poprawa kondycji (aktualnie brak)
Proszę kogoś kto mógł by poświęcić swój czas oraz wiedzę i ułożyć mi taki trening (w jakie dni co powinnem ćwiczyć i w jakiej kolejności), przeczytałem masę stron na ten temat ale naprawde nie znam się na tym, a na każdej ze stron jest jakiś szczegół który się różni i nie wiem co wybrać.
Z góry uprzejmie dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam wszystkich...
Potrzebuję pomocy w ułożeniu programu treningowego Fitness + trening siłowy (rzeźba). Zacznę od tego że przez 10 lat nie trenowałem absolutnie nic, w szkole i liceum nie widywano mnie na lekcjach wf tylko w toalecie z fajką. Po 10 latach palenia zacząłem mieć problemy z jedzeniem i oddychaniem. Staram się coś z tym zrobić jeżdżę na rolkach (co 2 dni około 10 km) rower (codziennie około 20 km) biegam (co 2 dni około 2 km) w domu mam ławeczkę do ćwiczeń (rozpiętki, modlitewnik, oparcie łamane, ustrojstwo do treningu nóg w dwóch pozycjach, sztanga prosta i łamana, hantle). Czasem podnoszę coś ale ogólnie nie wiem czy robie to dobrze czy żle.
Teraz coś o mnie
Wiek :24 lata
wzrost: 178 cm
waga: 90 kg
cel: poprawa sylwetki (brzusio musi odejść!!!) poprawa kondycji (aktualnie brak)
Proszę kogoś kto mógł by poświęcić swój czas oraz wiedzę i ułożyć mi taki trening (w jakie dni co powinnem ćwiczyć i w jakiej kolejności), przeczytałem masę stron na ten temat ale naprawde nie znam się na tym, a na każdej ze stron jest jakiś szczegół który się różni i nie wiem co wybrać.
Z góry uprzejmie dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam wszystkich...
Krzysztof Piekarz
