Szacuny
0
Napisanych postów
17
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
356
Kolega poprosił mnie żebym poszukał jakiś sposób żeby zmniejszyć łydki. Szukałem po necie ale nic nie znalazłem więc zwracam się do was z pomocą. On jest siatkarzem i ogólnie nie jest duży tylko te łydki ma duże i to nie za pięknie wygląda. Jak pomyliłem tematy to bym prosił moda żeby go przeniósł w odpowiednie forum.
Pozdrawiam
Szacuny
0
Napisanych postów
34
Wiek
36 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
1266
No moim zdaniem to powinien popracowac nad reszta sylwetki i wtedy bedzie git aa pozatym nie jestem pewien ale jak zmniejszy sie obwod lydki to zmniejszy mu sie tez skocznosc (chyba) a dla siatkarza to chyba masakra...
Szacuny
41
Napisanych postów
2566
Wiek
36 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
10268
Jeśli wcześniej nie ćwiczył łydek na siłowni to możliwe jest, że duża cześć to tłuszcz chociaż jest siatkarzem i możliwe, że się mylę. Jeśli tak jest to muszę go zmartwić, ale masy mięśniowej szybko się nie traci. Może zacząć je ćwiczyć bardzo lajtowo to wtedy zaczną tracić trochę masy.
Zmieniony przez - Mazuro13 w dniu 2006-11-21 22:07:25
Szacuny
0
Napisanych postów
337
Wiek
59 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
12926
Nie wiem czy jako siatkarzowi wyjdzie mu to na dobre,
ale jest jeden sposób na spalenie nawet mieśni,który sprawdziłem na sobie.
Nigdy nie miałem z łydkami problemu i pieknie rosły,
do czasu aż po ostrym treningu łydek wlazłem na aeroby na bierznię ustawioną pod dużym kątem.
Łydki poprostu zaczęły maleć w oczach.
Ja z tego powodu odpusciłem wogóle aeroby po treningu nóg ale też inne są moje priorytety
Szacuny
0
Napisanych postów
29
Wiek
37 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
1893
jest kilka sposobów na spalenie mięśni:
-przy trengu mało intensywnym ale długotrwałym włukna szybkokurczliwe nabierają cech wolnokurczliwych (m.in zmniejszają się)
- moze po prostu przetrenować łydki, zmniejszą się na pewno tylko to troche ryzykowna metoda.
Lepsza była by chyba ta pierwsza, tylko istnieje prawdopodobieństwo że nawet podrosną. Różnie może organizm zareagować.
Szacuny
0
Napisanych postów
17
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
356
Dzięki za odpowiedzi i przekaże mu to i może zrezygnuje z tego, że może stracić trochę z wyskoku co by na niego nie korzystnie wpłyneło. A i nie ma tłuszczu tylko same mięśnie przesadziłem, że wcale tam nie ma tak troszeczkę.
Pozdrowienia