a na ostatni posiłek kostka twarogu+śmietana30%+troche cukru, po jedzeniu do nauki i spać
Zmieniony przez - quarantino w dniu 2006-11-06 20:19:44
Ilość wyświetleń tematu: 17702

)

a w profilu nie napisali o stażu na siłowni tylko o stażu treningowym
zaczełem trenować na siłowni na przełomie styczeń-luty 2005 ale poważanie myśle że trenuje dopiero od marca tego roku bo wcześniej miałe dużo przerw (panna, szkoła, wakacje itd) Pozdrawiam
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły