Szacuny
0
Napisanych postów
9
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
26
Czy ktoś może ma opracowane jakie ćwiczenia na jakie partie możemy robić w domu. Wiadomo, pompeczki - klatka, przysiady - nogi, wzniosy na palcach - łydki... Może ma ktoś coś takiego w pigułce albo sam sobie opracował jakiś plan na wyjazdy gdy nie można wpaść na siłkę?
Szacuny
4
Napisanych postów
226
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
4876
Link normalnie działa, niewiem co u Ciebie tam jest. Jak Ci nie zadziałą wpisz w wyszukiwarce trening domatora, domator, Możesz też w Ogólnorozwojóce poszukać.
" ...So now you see the light
Stand up for your rights... " Bob Marley