No właśnie co robimy gdy w ostatniej serii nie dojeżdzamy do końca? Są jakieś sprawdzone patenty? Ja przykładowo jak już nie mogłem dojechać, zchodziłem z obciążeniem ok 30% i robiłem w serii ile tylko wlezie. Nie wiem czy to dobry patent więc chętnie zapoznam się z Waszym zdaniem.
5050 represent /ABS Gang
Krzysztof Piekarz