SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sposób na masywne barki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Plan treningowy, który zaraz przedstawię stosuje się 8 tygodni. Jest on przeznaczony dla zaawansowanych ćwiczących. Plan dzieli się na dwa plany treningowe, które stosujemy na zmianę ( jeden tydzień plan 1, drugi tydzień plan 2, trzeci tydzień plan 1 itd... ).Trenujemy barki raz w tygodniu wykonując na 1 sesji treningowej jeden z dwóch planów. Nie wykonujemy ruchów wymuszonych ani oszukanych. Trzeba być skoncentrowanym na 100%. Każdy ruch ma być pełny. Przerwy między seriami wynoszą 30 sekund. Podczas stosowania tej metody ważna jest dieta i odpoczynek. Warto też zaopatrzyć się dobrego gainera . A oto konkretne ćwiczenia:

Plan 1:
- Wyciskanie sztangielek siedząc: 3 serie po 8-10 powtórzeń
- Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia: 3 serie po 8-10 powtórzeń
- Unoszenie sztangielek bokiem: 3 serie po 10-15 powtórzeń

Plan 2:
- Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami: 3 serie 10-15 powtórzeń
- Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia: 3 serie 10-15 powtórzeń
- Wypychanie sztangi sprzed klatki piersiowej: 3 serie 8-10 powtórzeń

Po zakończeniu tego treningu trzeba zrobić sobie tydzien przerwy dla barków. W tym okresie nie można ich trenować. Warto też pamiętać o codziennym rozciąganiu.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Na przyszlosc przed przepisaniem czego kolwiek majacego byc jakas pomoca radze odwolac sie do zdrowego rozsadku. Co moze byc poruszajacego w standardowym planie? Nie zawsze amerykanskie jest okej.
Zwykly plan ot co- i jesli myslisz ze a) mistrzowie amerykansy tak robia barki b) stosuja tylko diete i gejnery


to powodzenia
Przeciez zazwyczaj jest tak ze takie osoby promuja treningi/suple zupelnie inne ktorych uzywaja. Przeciez taki roni nie bedzie metanabolu i deci reklamowal
Z tym gejnerem to taka sprawa jak z kremami w telemango "nasze kremy sa cudowne ale zadzialaja tylko gdy dokupisz tabletki wspomagajace je za 200 pln! okazja idz i kup teraz"

1 wielki szitreklama

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Dlaczego mi sie wydaje ze to zwyczajny plan na barki??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Nie musisz się zgadzać z tą metodą. Znalazłem ją gdy buszowałem na amerykańskich stronkach o treningu. Więc pomyślałem, że coś w tym jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Nie to ze sie nie zgadzam, ja poprostu nie widze tu zadnej metody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 315 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9837
nie krytykuj go to jest zwykły plan ja bym napisał swoj bo juz pewnie moj bardziej by kogos ruszył tyle ze jest dosc cierzki ;)ale wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
"Podczas stosowania tej metody ważna jest dieta i odpoczynek. Warto też zaopatrzyć się dobrego gainera"

nie no padłem ze smiechu i umarłem
ale metoda hoho
buhaha
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184
ten plan tak jak napisałes znalazłes na amerykanskich stronach dla zaawansowanych czyli dla takich jak ronie. oni moga sabie pozwolic na 3 ćwiczenia. ja trenuje kulturystyke ok 8 lat i moj trening wyglada nastepujaco.
-wyciskanie hantli 4x12,10,10,8
-wyciskanie obrotowe hantli 4x12,10,10,10
-unoszenie sztangielek na boki 4x12,12,10,8
-unoszenie sztangielek w opadzie 4x12
-kaptury 4x20
po takim treningu raz w tygodniu czuje zakwasy za kazdym razem. czyli trenig był udany na 100%.pamietajmy o tym z czym jedynie sie zgadzam w twoim opisie idealne powtórzenia bez powtórzen wymuszonych.100%koncentracji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9141
koles sam to wymysliłeś napewno i lczysz teraz na sogi ?? co do tego gainera to polewa ostra :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 188 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5737
Ja barki cwiczylem tak:
wyciskanie sztangi sprzed glowy 3x10
wyciskanie sztangi zza glowy 3x8
unoszenie bokiem stojac z wyprostowanymi rekoma 3x8
unoszenie bokiem w opadzie z ugietymi rekoma 3x10
wznosy barkow ze sztanga 3x15 (tutaj z przytrzymywaniem na okolo 2-3sec w gorze)
Powiem szczerze ze ladnie urosly. Raczej najlepsza moja partia. Moze ktos skrytykowac za 2xwyciskanie, ale czy na mase nie stosuje sie wlasnie prostych cwiczen typu wyciskan ugiec podciagniec z wolnymi ciezarami? I bym zapomnial, barki robilem osobno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
Jesli chodzi o mnie to bez co najmniej dwuch wyciskań nic u mnie sie nie ruszy z barkami a ten plan to chyba zeby zaadoptowac sie do cwiczen siłowych

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Plan jak każdy inny - nie widzę w nim niczego nadzwyczajnego.

Osobiście nie polecam 2 wyciskań na barki - ale jak wiadomo każdemu pasuje co innego - jeżeli więc ktoś ma na tym efekty - to znaczy, że jego trening jest ok i tyle.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sposób na Zakwasy :)

Następny temat

Rozpiska.Na klate

WHEY premium