SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

plan do oceny

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 117
prosze o poprawki i uwagi:

Poniedziałek

Klatka
Wyciskanie sztangi na ławce poziomej
Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej
Rozpiętki/przenoszenie

Triceps
Prostowanie ramion na wyciagu stojac
Wyciskanie francuskie w leżeniu
Wyciskanie sztangielka w siadzie

Sroda

Plecy
Podciaganie na drazku szerokim uchwytem
Podciaganie sztangi w opadzie (wioslowanie)
Podciaganie sztangielki w opadzie (wioslowanie)

Biceps
Uginanie ramion ze sztanga stojac podchwytem
Uginanie ramion ze sztangielkami stojac (uchwyt „mlotkowy)
Uginanie ramienia ze sztangielka w siadzie w podporze o kolano

Piątek

Nogi
Przysiady ze sztanga na barkach
Wspiecia na palce stojac

Braki
Wyciskanie sztangi zza głowy
Unoszenie sztangielek bokiem w górę
Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia


Brzuch w kazdym dniu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59541
staz, ilosc serii i powt. ?

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 677
Na pewno za mało na nogi reszty nie powiem bo się nie znam na tyle pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 117
Poniedziałek

Klatka
Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 4x 12-10
Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 4x 12-10
Rozpiętki/przenoszenie 3-4x 12-10

Triceps
Prostowanie ramion na wyciagu stojac 3x 12-10
Wyciskanie francuskie w leżeniu 3x 12-10
Wyciskanie sztangielka w siadzie 2-3x 12-10

Sroda

Plecy
Podciaganie na drazku szerokim uchwytem 4x max
Podciaganie sztangi w opadzie (wioslowanie) 4x 12-10
Podciaganie sztangielki w opadzie (wioslowanie) 4x 12-10

Biceps
Uginanie ramion ze sztanga stojac podchwytem 3x 12-10
Uginanie ramion ze sztangielkami stojac (uchwyt „mlotkowy) 3x 12-10
Uginanie ramienia ze sztangielka w siadzie w podporze o kolano 2-3x 12-10

Piątek

Nogi
Przysiady ze sztanga na barkach 4x 12-10
Wspiecia na palce stojac 4x 20-10

Braki
Wyciskanie sztangi zza głowy 4x 12-10
Unoszenie sztangielek bokiem w górę 4x 12-10
Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 4x 12-10
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 2x 12-10


Brzuch w kazdym dniu.

2 lata cwiczen , pozniej 2 lata przerwy i znow od miesiaca cwicze.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59541
wywal jedno cwiczenie na najszersze
nie ma w ogole cwiczen na prostowniki
doloz jakies cwiczenia na 2glowe

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 117
wywal jedno cwiczenie na najszersze
ktore??
nie ma w ogole cwiczen na prostowniki
podaj jakies
doloz jakies cwiczenia na 2glowe
podaj jakies (oby nie na maszynie, bo cwicze w piwnicy i nie mam tak maszyn)

pozdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59541
podciaganie sztangielek w opadzie wywal naprzyklad

na prostowniki:
mozesz dac martwy ciag, albo "dziendobry"

jak maszyn nie masz to trudno, musisz sobie odpuscic 2glowe, zreszta martwy ciag tez dziala na 2glowe

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 117
wielkie dzieki :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 117
a powiedz mi jeszcze czy najpierw robic nogi a pozniej barki czy odwrotnie ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 246 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1656
Po pierwsze nie powinienneś trenować mięśni nóg dzień po treningu na plecy, ponieważ mięśnie grzbietu mają za mało czasu na regeneracje. Osobiscie nie robiłbym klaty z trcepsami (chyba ze chcesz je wykończyć
) Na Twoim miejscu grzbiet połączyłbym z klatą a bic. z tric. (odrazu byłaby ta przerwa na regeneracje grzbietu).
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59541
polaczen grupowych jest mnostwo, nie koniecznie musisz robic tak jak kolega wyzej pisal, zreszta to polaczenie ktorym cwiczysz jest standardowe i dobre.

przy treningu nog i barkow nie ma roznicy ktora partie cwiczysz najpierw.

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś z tą Klatą nie tak??/

Następny temat

Dogg Crap

electro
Polecane artykuły