SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Prosze o rozpiske odżywek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18222
Posiadam olimp mono ; bx cellpump ; dextroza plus (vitalmax) i whey protein 80 plus (activita)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
dni t
mono po treningu 5g + 40-50g dextro
rano i przed treningiem 10g cp

dni nt
rano cp 10g
w porze treningu 5g mono

do cp mozesz (nie musisz) dodawac 20-25g carbo
bialko wg brakow w diecie 1-2 porcje w ciagu dnia (w okolicach okolotreningowych - zapraszam do postu podwieszonego w alternatywnej drodze) + porcja na noc
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16713
moze byc:

mono rano 5g
Cp 10g przed treningiem

w nietreningowe w takich samych porach

EDIT: dextrosa 30g do porcji mono

CP moze z rana (ale nie musi) problemy zoladkowe...

Zmieniony przez - maximus_pl w dniu 2006-09-22 13:18:05

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
zadnych nie mialem / nie mam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30432
ile masz tego cp? jak sporo, to tak jak banan, jak mniej to rano mono, przed treningiem cp, ewentualnie po mono. W nietreningowe to samo w zblizonych porach.

there's nothing but the rain

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16713
Ty nie


Ale czesto sie slyszy o nieprzyjemnych sytuacjach

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1077 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27873
z tymi problemami po cp to racja
sam odczuwalem bule brzucha przez piewsze 3 dni stosowania.

Zmieniony przez - Kakarott w dniu 2006-09-22 17:57:21
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co po cyklu?

Następny temat

kreatyna + jabłczan + zma + wpc80

electro
Polecane artykuły