SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Nastula - Barnett

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 52482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23442
ciekawe jak by sobie poradzil z silva.co o tym myslicie?moze nie byloby tak zle-yoshida sobie neizle radzil.

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 332 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4267
No wystawienie go z Crocopem albo Fedorem bylo by sporym przegieciem, choc Bernett do leszy tez raczej nie nalezy. Jestem tylko ciekawe czy przygoda Pawła Nastuli zakonczy sie tylko na tych pieci walkach?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86041
yoshida byłby imo odpowiedni

jeżeli na 5 walke dostanie znowu kogoś z najwyższej pólki to zapewne pride się "rozczaruje" Pawłem i nie przedłuża z nim kontraktu...

zresztąkto by chciał dostawac po dupie nastepne kilka walk ...

ledwno się ucieszyłze wygrał , liczyłna skosa a dali mu ...

ehh szkoda gadac o polityce pride ...
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38587
potrzeba chwili najwyraźniej... DSE zdobywa dziki zachód, więc musi głaskac kowbojów.
...
Napisał(a)
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17160
Yoshida, niestety, pewnie jeszcze leczy kontuzję po poprzedniej rundzie OW GP - w końcu zerwane więzadła w kolanie i uszkodzona kość udowa to nie przelewki... Może da radęsię wykurować do gali noworocznej, to wtedy zobaczylibyśmy go z Nastkiem?

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38587
poza tym legenda nastuli w japonii robi swoje. on tam naprawdę jest bohaterem narodowym, i podejrzewam, ze jego walki z kelnerami nie byłyby dobrze widziane w środowisku.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86041
tak

lepiej patzreć jak legenda upada

w końcu msuza go poniżyć po tym co im zrobił
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
To jest MMa - wszystko sié moe zdarzyc

Z mino mial nie wytrzymac 1 minuty...
Z Aleksem mial nie wytrzymac 30 sekund...
Z Drago mial przegrac przez KO, wszyscy mowili ze pride mu podlozylo swinie....
Idac dalej Barnetowi nikt nie dawal szans
Mial tez byc brazylijski final
Silva jezeli juz mial przegrac to przez niejednoglosna decyzje
Mino mial wygrac z palcem w doopie z wszystkimi.

sorry za brak znakow polskich pisze z GB
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 526 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8150
Troche więcej optymizmu ludzie Paweł nie jest faworytem ale szanse na wygranie tej walki ma. Jestem pewien że pierwsze obalenie Paweł da radę wykonać,skoro obalał Minotauro i Alexa to przewróci i Josha(zwłaszcza że Minotauro, który specjalista od obaleń wielkim nie jest dawał radę ostatnio ). Co dalej z tym zrobi zobaczymy, ale jak ktoś już wcześniej zauważył na pewno lepszy dla Pawła jest układ rund 5-minutowych. Tak czy inaczej na pewno sobie wstydu tą walką nie zrobi.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38587
niwix, a co on um takiego zrobił?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tyson w PRIDE !

Następny temat

Co z Rampage'm??

electro
Polecane artykuły