SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nastula - Barnett

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 48291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 240 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6525
Teraz rozwali Josha,potem rozpi...szy Fedora,i moze odejsc na emeryture...Tak w Bibli pisza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Niech walczy. Absolutnie bez szans nie jest. Przeciez nie jest dwuedziestopięciolatkiem, który dopiero zaczyna karierę. Teraz albo nigdy. Będę mu mocno kibicował.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093


josh

p.k.u.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
Teraz rozwali Josha,potem rozpi...szy Fedora,i moze odejsc na emeryture...Tak w Bibli pisza...

po co ma wtedy odchodzic niech kilku jeszcze rozsmaruje

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Wierzę w niego.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
kur... jak czytam niektore wypowiedzi to az mi sie przykro robi. wiem ze trzeba byc realista i takie tam ale Pawel nie jedna niespodzianke juz nam zrobil i ten kto w niego nie wiezy niech ....... ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
A może Paweł Nastula czyta nasze posty-jezeli tak to juz raczej jest przyzwyczajony do takiego podejscia...przez kazda jego walka jest ,,ile przetrwa''.ja tam w niego wierze.ma serce do walki i robi duze postepy.


jezeli chodzi o taktyke-wg mnie powinien pocwiczyc troche mt(barnnett sadzi mocne kopy i duzo kolan).a szansy oczywiscie powninen szukac w parterze

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8541
Cholera, runndy pieciominutowe moga nie pomoc. Barnett ma kondycje za***ista i do tego wiecej wazy, wymeczy Pawla przez pierwsza runde i pod koniec drugiej moze sie skonczyc znowu przez opadniecie z sil Nastuli.

Japonce wiedza co robia, patrzac na pojedynek USA vs Reszta w dotychczasowych parach nie wyglada to ciekawie dla Usa. W sam raz pasuje dac walke w ktorej wygra ich rodak, ktory jest im znany wczesniej z Ufc i jest teraz na fali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 688 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12887
Byle tylko Nastek nie znalazl sie na plecach. Jesli Dżoszua natomiast znajdzie sie na plecach, moze czekac go niemila niespodzianka. Ciekawe, jak bedzie wygladala stojka w tej walce. Mam nadzieje, ze Nastek nie bedzie probowal Barnetta obalic w taki sposob jak Drago (->pod spod do polgardy).

-|||---sporo---|||-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tyson w PRIDE !

Następny temat

Co z Rampage'm??

WHEY premium