Witam!
Mam 178cm wzrostu, waze 94kg i chce troche zrzucic, powiedzmy do 80kg. Ogolnie nie interesuje mnie kulturystyka, a kondycja i dobre samopoczucie ;)
Uprawiam duzo sportu, mam aktywny tryb zycia, ale jakos tak juz jest w rodzinnych genach, ze łatwiej grubnąc, niz cokolwiek zrzucic....
Zainteresowalem sie jakims fatburnerem. Widze, ze duzo osob z forum poleca Scorcha, wiec go zamowilem. I teraz pytanie: Jak go stosowac?
Dziennie przejezdzam okolo 50km na rowerze. Lepiej zarzyc przed jazda, czy przed posilkiem ?
W jakich dawkach ? Lepiej stosowac dluzej a mniejsze dawki, czy krocej a wieksze ? Nie chce zbankrutowac ;)
Wielkie dzieki za pomoc!
Pozdrawiam!
Mam 178cm wzrostu, waze 94kg i chce troche zrzucic, powiedzmy do 80kg. Ogolnie nie interesuje mnie kulturystyka, a kondycja i dobre samopoczucie ;)
Uprawiam duzo sportu, mam aktywny tryb zycia, ale jakos tak juz jest w rodzinnych genach, ze łatwiej grubnąc, niz cokolwiek zrzucic....
Zainteresowalem sie jakims fatburnerem. Widze, ze duzo osob z forum poleca Scorcha, wiec go zamowilem. I teraz pytanie: Jak go stosowac?
Dziennie przejezdzam okolo 50km na rowerze. Lepiej zarzyc przed jazda, czy przed posilkiem ?
W jakich dawkach ? Lepiej stosowac dluzej a mniejsze dawki, czy krocej a wieksze ? Nie chce zbankrutowac ;)
Wielkie dzieki za pomoc!
Pozdrawiam!
Krzysztof Piekarz
bo bez niej duzo nie zdzialasz
.