SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie odżywki stosować przy treningach MMA i Siłowni

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez B-REAL z działu Scena MMA i K-1. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 154
Witam, trenuję mma 4x w tygodniu, do tego staram się robić trening na siłowni również 4x w tygodniu, chciałbym niedługo rozpocząć cykl na kreatynie jabłczan Activlaba by zwiększyć siłę i wytrzymałość, wyczytałem,że cykl najlepiej około 60 dniowy.Czy to dobry wybór, jak stosować, jaką zrobić przerwę pomiędzy cyklami i czy stosować coś oprócz tego?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1118 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 82823
Ja powiem na moim przykladzie.
1

dzisiaj jest uczniem wczoraj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1118 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 82823
Sory..kliknelo sie samo:)
Trenuje boks + silownia. Kretyne w dni treningowe rano 5 g i po treningu 5 g. W dni nietreningowe tylko rano 5 g. Dodatkowo mam BCAA, przed i po treningu boksu. Do tego rano Omega, Witaminy, Glukozamina + wieczorem magnez. U mnie sie sprawdza takie rozwiazanie.

dzisiaj jest uczniem wczoraj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 154
witaminki, minerały i glukozaminę tez biorę, ile dni na kreatynie zrobić cykl, i czy brać coś żeby nie spadło ze mnie podczas przerwy między cyklami? dzięki :D

Zmieniony przez - workosiu w dniu 2012-04-24 15:45:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 740 Napisanych postów 34662 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 254618
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sporty wytrzymałościowe - suplementacja

Następny temat

Animal Cuts i Dieta

WPC zestaw