SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pytanie dotyczace Finału Pride (10 wrzesien 2006)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 393
czy moze ktos wie gdzie mozna ogladać finały pride 10 wrzesnia 2006??a moze znacie jakies linki gdzie mozna to ogladnac, albo jakies kanały telewizyjne??Jak by ktos sie w tym orientował i by mi przekazał taka wiadomosc to by był wdzieczny!!!czekam na odpowiedzi z góry dzieki!!!

"kiedy nie masz siły i pot zalewa ci oczy, a mimo to wstajesz i dalej walczysz to dopiero wtedy zaczyna sie KYOKUSHIN"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 668 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19585
ludzie wrzucta walki w niedziele na rapida kolo 14 bo wracam z bramki i nie obejze rano..i nie chce znac wynikow wrrrrr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23442
trza sie zalogowac na http://mma-tv.net/login.php  ,wejsc do ,,video streams'',sciagnac na dysk i odtworzyc w winampie

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15894
a u nas która to godzina będzie?

Zwycięsca może być tylko jeden!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1835
o nas to bedzie 7 rano w niedziele

....

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16720
Saib chce Ci się tak jak ostatnio wrzucić walki na saib.cba.pl ? Bo tu nie chcę wchodzić, żeby przez przypadek nie poznać wyników.

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 84647
Pewnie. Wszystko pod kontrolą, jak ostatnio.

Zapodam temat dzień lub dwa przed galą i tam podam all infos.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16720
Elegancko. Swoją drogą, znałeś ostatnio wyniki zanim oglądałeś galę (w sensie przeczytałeś je) ?

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 84647
Nie,
oglądałem live na MMA-TV przecież.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3673
SAIB wybawco...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2440
A jak z jakoscia obrazu ? Czy warto ogladac na zywo czy pixeloza i czesto buforuje ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 857 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13927
Jakośc obrazu dobra, na początku tylko jakies problemy z obrazem - rózowe kwadraciki wyskakiwały
A czy często Ci bedzie buferować to zalezy od twojego łacza.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prawdziwa perełka dla fanów Wanda

Następny temat

Plebiscyt na njalepszego sportowca

Shoty
Polecane artykuły