Szacuny
2
Napisanych postów
80
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
393
czy moze ktos wie gdzie mozna ogladać finały pride 10 wrzesnia 2006??a moze znacie jakies linki gdzie mozna to ogladnac, albo jakies kanały telewizyjne??Jak by ktos sie w tym orientował i by mi przekazał taka wiadomosc to by był wdzieczny!!!czekam na odpowiedzi z góry dzieki!!!
"kiedy nie masz siły i pot zalewa ci oczy, a mimo to wstajesz i dalej walczysz to dopiero wtedy zaczyna sie KYOKUSHIN"
Szacuny
0
Napisanych postów
857
Wiek
41 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
13927
Jakośc obrazu dobra, na początku tylko jakies problemy z obrazem - rózowe kwadraciki wyskakiwały A czy często Ci bedzie buferować to zalezy od twojego łacza.