SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Angels of Fire II - wrzesień 2007

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 516
Już we wrześniu kolejna edycja gali sportów walki Angels of Fire. Chcielibyśmy wiedzieć, kogo najchętniej z szerokiej czołówki K-1 zobaczyibyście w walce z Marcinem Różalskim i Andreiem Molchanovem.
Czekamy na propozycje ! Postaramy się, aby Marcin i Andrei stoczyli pojedynki z zawodnikami wskazanymi przez kibiców :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 521
Wydaje mi sie,ża walka Rozala z Ruslanem Karaevem byla by bardzo ciekawym widowiskiem, natomiast druga walka mysle ze Andrei Molchanov-Paweł Slowinski tez byla by ciekawa.
Rough gdzie mozna obejrzec walke Rozala z Keclikiem?

Wiesz o co biega, czy tu tylko sprzątasz?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Nie chciałbym nikogo urazić, ale moim zdaniem Marcin jest jeszcze za słaby do starć z czołówką K-1. Zbyt chaotyczny według mnie.
Ale mógłby zawalczyć na przykład z Feitosą. Glaube nie należy do ścisłej czołówki (ja bym go ustawił pod koniec pierwszej 10), ale jest opanowany i ułożony. Karaev walczy widowiskowo i pcha się do przodu, ale ma słabą głowę.

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Nie no co ty pierdzielisz.... hehehehe
Uważaj teraz Cię zjedzą
No i kto ma być następny? Ja myślę że z Ruslanem Karaevem jak wygra to powiem że Marcin walczy dobrze !!!

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Możesz rozwinąć swoją wypowiedź ?

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Nie będę rozwijał. Powiem Ci tak: poddałem w wątpliwość umiejętności Marcina i zostałem zakrzyczany przez innych userów. Czasami nie możesz mieć innego zdania, a w tym dziale szczególnie...Jeśli zaczniesz bronić swoich racji to czeka Cię niezliczona ilość dyskusji i dowodów. Więc powodzenia

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 516
dark123 : Trochę przeinaczasz fakty. Zostałeś "zjechany" za wypowiedzenie się o zawodniku na podstawie jednej walki z przed kilku lat. Każdy ma prawo do krytyki, byle nie mijał się z prawdą :)
Ja osobiście uważam, że Marcin z zawodnikami poziomu Karaeva może spokojnie walczyć i wygrywać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
ok ok ok....niech i tak będzie
Załatwcie walkę z Rusłanem i zobaczyzmy co z tego wyjdzie...

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 421
dark123, Marcin nic i nikomu nie musi udowadniać, robimy sądę jakich zawodników z czołówki K-1 chcą oglądać Polscy kibice.
Mamy nadzieję, że Gale Angels of Fire organizowane w Płocku cyklicznie przyczynią się do popularyzacji Uderzanych Sportów Walki w naszym kraju, a zarazem bardzo pomogą naszym zawodnikom przebić się na światowy rynek.
To co robimy jest dużym i trudnym projektem, dlatego nie zamierzamy wywoływać konfliktów czy zadrażnień, mam nadzieję, że jest tu miejsce dla wielu osób przychylnych i kochających Sporty Walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Jezuuuuuuuu ale dlaczego wy uważacie że nie jestem "przychylny" ?!? Bo mam inne zdanie !??
A z Ruslanem mógłby zawalczyć, bo jest to szybszy zawodnik i walka mogłaby być ciekawa, poza tym Marcin mówił w jakimś wywiadzie że uważa Rusłana za jednogo z lepszych w K1. Mało powodów ?

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 421
też, i my mamy Ruslana na celowniku, ale niech wyboru dokona większość.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Magazyn "RING" z książką o Adamku

Następny temat

Kimbo Slice - wywiad! ;-)

WHEY premium