SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

koniec cyklu kreatyny i HST

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 503 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7137
ja mam takie pytanie czy po skończeniu cyklu na kreatynie z dextrozą które jest zarazem skończeniem cyklu HST trzeba od razu przerwać trening na około 10-14 dni czy poćwiczyć moze jeszcze troche na sucho ? Nie chcę mieć spadków zbytnio ... i jeszcze jedno pytanko - czy teraz bedzie mi trudniej nabrać masy skoro już nie bede brać kreatyny ? czy różnica bedzie polegać tylko na mniejszym wzroście siły ? mam jeszcze gainera MCT który mi wystarczy na około 2 miesiące
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16713
nie rozumiem o co?

skonczyles HST, robisz tydzien regeneracji i od nowa jedziesz z jakims planem

jesli chcesz znow brac kreatyne to odczekaj przynajmniej tyle dni, ile trwal cykl

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 503 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7137
właśnie że teraz to juz bez kreatyny tylko sam gainer - chce wiedzieć co zrobić żeby nie mieć spadków siły i masy a do tego chce nabrać jeszcze masy
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38700
A diete trzymasz?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 503 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7137
nie ważę na wadze plasterków szynki ale staram sie jeść często i jak najlepsze z punktu widzenia kulturystycznego produkty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 557 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22004
Nic ci nie spadnie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16713
a co to sok ze ma Ci spac?

beda treningi, bedzie zarcie to nie bedzie spadkow

BTW. a jak wyniki?

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 503 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7137
no siła poszła nawet sporo w górę masa tak średnio ale jeszcze mam 2 tygodnie treningu przed sobą chodzi mi o to czy robić jakąś regeneracje zaraz po skonczeniu cyklu czy poćwiczyć jeszcze np 2 tygodnie na sucho i dopiero przerwa ?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 96609
Przerwa 9-12 dni i jazda znowu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 503 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7137
a masa bedzie mi szła tak samo czy jednak gorzej ? ja zacząłem brać tego gainera tego samego dnia co kreatyne i dextrozę więc nie mam porównania a teraz to mi zostanie sam gainer
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16713
od samej kreatyny Ci masy nie przybedzie

musisz jesc...

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Małe pytanko

Następny temat

olimp tcm pod kątem sztuk walki

electro
Polecane artykuły