SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mam 15 lat ... prosze o pomoc.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 187
Witam !!!
Zwracam się z proźbo o pomoc w doborze supli, diety i treningów.
Dokładnie mam 15 lat 165 cm wzrostu :( i 50 kg wagi :).
Cel : Chce prawidłow się odżywiać i zdobyc troche masy mieśniowej.
Dostepn do supli mam extra, tata sprzedaje je przez neta.
Chodzi mi o to żeby nie przesadzić z kasą i odpowiednio sie przygotować do diety.

Moja podstawowa przemiana materii wynosi: 1639 kcal
Moje całkowite zapotrzebowanie na kalorie wynosi: 2587 kcal
Moje dobowe zapotrzebowanie na białko wynosi: 97 g/dobę
Moje dobowe zapotrzebowanie na tłuszcz wynosi: 80 g/dobę
Moje dobowe zapotrzebowanie na węglowodany wynosi: 369 g/dobę

Prosze o porady i zestawy supli jakie powinniem uzywać (tylko takie za rozsądną cene)

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 25
a ja mam pytanie odnośnie tych wyliczeń, jak to sobie policzyć? znalazłem na forum parę kalkulatorów, ale podają tylko ilość kalorii na dzień..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1526 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19713
jezeli dopiero zaczynasz cwiczyc to skup sie na diecie a efekty napewno beda

odziwiedz dział odzywianie i trening
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 187
Tez tak mysle, ale te wartości są dobrze wyliczone. I nie mogłem jeszcze znaleść ile dziennie płynów musze wypić? Pozdro
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
wody albo innych puynow jak najwiecej (wodka odpada), co do supli to jestes jeszcze dosc muody i trudno ci cos doradzic, w wieku lat 15 masz suple we krwi i nie potrzeba ich z zewnatrz podawac, kase inwestuj w wysokogatunkowe jedzenie, ewentualnie w jakies biauko/carbo/gainer na uzupeunienie brakow w diecie, albo po prostu gainer zaraz po treningu. nic wiecej nie potrzeba. serio.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 187
Dziekuje cenne uwagi. Wiec jakoze brakuje w mojej diecie białka bede do tego spozywać odżywke białkową. A co do ćwiczen to musze inny post na innym dziale
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
jesli dieta jest ok i nie musisz jej niczym uzupelniac to dodaj tylko omege-3, ZMA 'apteczne' i witaminy a tak w ogole dziwne ze tata sprzedaje suple przez neta i ty sie nas pytasz o porade zamiast niego

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2006-09-02 19:16:11
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 187
Wiesz on tylko sprzedaje ... ja sie ucze doradzac wiec czytam wasze forum ... za co bardzo dziekuje ... czyli noramlne apteczne ZMA ok .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24560
Jesteś hardgainerem?
Jeżeli TAK i jeszcze nie ułożyłeś diety to łap:https://www.sfd.pl/temat173140/
PS: B.dobre wyliczenia to rzadkośćw tym wieku

Zmieniony przez - Don quixet w dniu 2006-09-03 00:16:02

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 187
co znaczy hardgainerem .... czy ja jestem prosze wyjasnij bo nie rozumiem

Od dzis zaczynam cwiczyc ...
Na początek podciąganie na drązku
Pompki
Brzuszki
nio i pobiegam ...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20153
hardgainer, ciężko łapie mase mięśniową i tkanke tłuszczowa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2266
''
Od dzis zaczynam cwiczyc ...
Na początek podciąganie na drązku
Pompki
Brzuszki

nio i pobiegam ...'' hmm ty tak ''cwiczysz''?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

powrot

Następny temat

witaminy Hi Tec'a - zna ktos?

electro
Polecane artykuły