Szacuny
3
Napisanych postów
360
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
22385
"siemka mam pytanie jak podaczas zimy zrobic płaski brzuch? Chodzi mi o to zeby zrzucic troche tłuszczu z brzucha oraz postarac sie zrobic kaloryfer?"
"A TAK POZA TYM MACIE JAKIS DOBRY PLAN TRENINGOWY NA MASE JUZ SPRAWDZONY NAJLEPIEJ? JELSI TAK TO WRZUCIE PROSZE "
Moim zdaniem on chce robić mase a przy okazji stracić tłuszcz na brzuchu. Jeśli tak to powiem tak: nie da się! albo robisz redukcjie i tracisz tłuszcz albo masujesz sie amen.