SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wklęsły, płaski brzuch czyli jak?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 344 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7429
Ano właśnie takie sławy jak Frank, Arnold i inne stare gwiazdy kulturystyki mieli bardzo mała talię z takim wklęsłym brzuchem. Jedna sprawa to to, że na pokazach zasysali go trochę aloe i tak te wymiary było bardzo małe (Arnold talia: 86 cm klatka: 155!!). Z tego co się dowiedziałem 7-8 małych posiłków by nie rozepchać żołądka, częste długie zasysanie brzucha tak by więcej ilości powietrza mogło zmieścić się w klatce piersiowej. Drugą sprawą jest genetyka lecz to sprawa drugorzędna. Moje pytanie czy są jeszcze jakieś sposoby na tak mała talię i brzuch jak płaska deska z nacięciami.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 344 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7429
Przeczytałem lecz to nie wyjaśnia sprawy. 6pak mam na brzuchu tylko teraz chodzi o to by ten brzuch tak jakby zassać. http://www.udel.edu/chem/theopold/chem465/copland.udel.edu/~jwhite/ArnoldSchwarzenegger.jpg Mistrzostwo brzuch wklęsły ale kaloryfer jest i o to mi chodzi właśnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proszę o pomoc

Następny temat

Przygotowanie do zawodów

WHEY premium