SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ach ci niemieccy sztangisci

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 530
trening,stosowany cięzar,liczba seri,liczba powt .
1........73% ...............10 .........5
2 .......78% ...............10 .........4
3 .......82% ...............10 .........3
4 .......78% ...............10 .........5
5 .......82% ...............10 .........4
6 .......87% ...............10 .........3
7 .......82% ...............10 .........5
8 .......87% ...............10 .........4
9 .......92% ...............10 .........3

1.Obejmuje jedno cwiczenie - wyciskanie na lawce poziomej
2.Ćwiczenie to wykonujemy na każdym treningu przez okres około 6 tygodni
3.Trenujemy co 3-6 dni
4.Przerwy między seriami ograniczamy do 1 minuty (max 1,5)


Znalazle ta rozpiske na dziale z trojboju silowego. podobno bardzo dobra. moze ktos z was stosowal ta metode i jakos opisze efekty. Hehe to taka mała odskocznia od tej calej nagonki na to ze wyciskanie na plasko to jeden wielki shit.
Ja osobiscie spróbuje tego za poczatku wrzesnia jak skoncze moj plan sztangielkowy(bo mi lewa cycka niepodola).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351401
o boże, o boże...czytanie ze zrozumieniem chyba nie jest Twoją najmocnieszą stroną



Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2006-08-09 09:28:11

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33055
pomyłka






Zmieniony przez - _YaKuZa_ w dniu 2006-08-09 10:58:03

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 530
hę? https://www.sfd.pl/temat258389/  cos nie tak, specjalisci?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22233
tu cos bylo ale sie zmylo

Zmieniony przez - seba_kzn w dniu 2006-08-10 04:49:40

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7999 Wiek 1 rok Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 70885
Trening jest dobry, z tym ze to jest na sile pozatym nie pamietam czy obejmuje tez cwiczenie innych parti podczas tego treningu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 530
Koniu151, _YaKuZa_ , seba_kzn - whazUp ? niebardzo rozumiem o co wam chodzi. Ze niby co ja napisalem cos złego w tym treningu? ze czegos nie zrozumialem?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2472
Trening obejmuje tylko jedno ćwiczenie na klate---> WYCIASKNIE według powyzszej rozpiski.
Stosowałem ten trening, poprawiła mi sie wytrzymałość siłowa i około 10kg na płaskiej mi poszło do przodu. Ale ogólnie to ten trening jest strasznie nudny tylko wycisaknie 10 serii po kilka powtórzeń i do domu
Reszte partii cwiczymy według swojej rozpiski


Zmieniony przez - MMaciej w dniu 2006-08-10 10:56:56

Pozdro.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33055
qweasd po prostu napisałem cos ale wolałem to zmienić

Na temat tego treningu stosowałem podobną wersje tylko 3 razy w tygodniu.

Wiecej tego nie zrobie.

Szybko przyszło i równie szybko spadło.

Ale kazdy jest inny i na kazdego co innego działa.

ja mam lepsze sposoby dla swojego organizmu.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6269
"to taka mała odskocznia od tej calej nagonki na to ze wyciskanie na plasko to jeden wielki shit. "
-wydaje mi sie że to tutaj nie do końca zrozumiałeś o co chodzi
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351401
o tym mowilem

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy

Następny temat

Moje odchudzanie

electro
Polecane artykuły