SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Legia Cudzoziemska

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 306889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9
najwieksza bronia legionisty to sa jego z***ane mysli ale tak naprawde to nie sa jego mysli tylko ludzi kturzy mu te mysli wkladaja do glowy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1447
https://www.sfd.pl/temat99745-strona24/#post9

...dla wszystkich "przyszlych" legionistow

...na wspolczesnym polu walki nie liczy sie czlowiek, licza bity i bajty...
http://komputery.katalogi.pl/forum-12/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23
szukaj w google sa wyjazdy z polski
latwo znajdziesz
jak chcesz to idz nie sluchaj porad
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9709
http://www.militarne.fora.pl/viewtopic.php?t=18 

mozna poczytac moje autorstwo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13
Kiedyś ja czytałem w dzienniku (to było jakieś 2 mc. temu) Że są jakieś firmy a konkretnie prywatne armie najemników pisali generalnie o zachodnich armiach USA WB. Czy w Polsce jest coś podobnego.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 125
Może się przyda, natrafiłem na tą strone więc podaje http://legiacudzoziemska.fm.interia.pl/slownik.htm . Na stronie są testy IQ i kilkanaście rozkazów po francusku z tłumaczeniem. POZDRO !!!

Nie pij gdy prowadzisz samochód, za dużo się rozlewa !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 125
Jeśli chodzi o trening to proponuje ten http://www.sciezkibiegowe.pl/nike/ 

Nie pij gdy prowadzisz samochód, za dużo się rozlewa !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1
Hej jesli ktos pojdzie do LC i skonczy mu sie kontarkt np 5 letni, to moze np rok zrobic przerwy i potem wrocic do LC.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 424
Witam
znacie moze jakies filmy z fabula o legii cudzoziemskiej????

"Badz gotów zrobić więcej niż myślisz ze możesz zrobić"
"Dopóki walczysz jesteś zwyciezcą"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13
czesc wszystkim. potrzebuje pomocy od kogos kto jest w legii lub byl.konkretnie chodzi mi o 2rep. dlatego jezeli ktos taki isntnieje to prosze napisz meila. podaje swoj [email protected]
dzieki.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obrona przed psem

Następny temat

Co sadzicie o JEET KUNE DO

electro
Polecane artykuły