SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ODŻYWKA DLA DZIEWCZYNY

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1268
CHODZI O REDUKCJE TKANKI tł.POPRAWE FIGURY ITP. dobra i tania co proponujecie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2832
nie wiem jak inni ale ja proponuje skorzystac z wyszukiwarki ;O

Time shall unfold what plaited cunning hides...
W.S.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 340
powiedz cos o sobie

God Bles Me

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 656 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8427
Jeśli chodzi o redukcje tkanki t. to proponuje THERMO FAT BURNER jest tani i dobry, oraz HODIA MAX, FAT TRANSPORTER, L-CARNITINE COMPLEX,THERMO SPEED.
Moim zdaniem najlepszy jest ten pierwszy

http://www.pajacyk.pl/ <-- pajacyk
http://www.polskieserce.pl/ <-- polskie sztuczne serce

http://s14.bitefight.pl/c.php?uid=20727  <--- coś innego

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1522 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18418
a diete to chociaż masz bo w takiej sytuacji to niezbędna rzecz

życie masz do ostatnich chwil więc walcz do ostatniej kropli krwi

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 264 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7402
TSE olimpu lepszy od fat burnera treca na bank !!
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17274
nadal czekamy aż nam coś o sobie napiszesz...

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 75
ja uważam dietka 1000 kcal i jeżelima dobrą przemienę materii to wystarczy.a tak to jakiś spalacz np TSE
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 75
a i oczywiście dużoo ruchu
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 112308
ja uważam dietka 1000 kcal i jeżelima dobrą przemienę materii to wystarczy.

nie pieprz głoopot - to jest foroom sportowe a nie "pani domu"

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1268
hehe dobre to z panią domu ej niechodzi o mnie omoja dziewczyne ok siłownia i aeroby to nieznane dla niej słowa jakies tam brzuszki raz czy dwa razy w miesiącu robi ale ma tam jakąś diete sam niewiem no ok ma zamiar cos kupic taniego dobrego i sprawdzonego przez innych <twierdzi ze wezmie sie za siebie jak beda jakies suple w diecie zobaczymy> ok dzieki za rady co do supli moze jeszcze jakieś?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ktory gainer ?

Następny temat

co sadzicie o tym bialku

electro
Polecane artykuły