Szacuny
0
Napisanych postów
2
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
2
Witam!
Mam 13 lat. Chciałbym jakoś naładować sobie muskuły ;) I tutaj proszę o wasze porady. Niestety, mam mały zasób przyrządów, bo: drążek, ekspander, motylek. Siłownia - zaa dorga, żeby na nią chodzić, a niestety - oprócz mnie nikt na nią by nie chodził. Dieta również odpada - jakby się rodzice dowiedzieli...
Szacuny
0
Napisanych postów
2
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
2
Co do czytania - konto zakładane prze 5 minutami. Co do tego że mam 13 lat. Pokować zacząłem dopiero 2 miesiace temu. Tak zajmowałe się programowaniem (Głownie php, Delphi, bazy danych mysql) i tyle. Jeżeli chodzi o tą vlepkę.
@Chaczyk: Vlepka - IMHO nie na miejscu...
Szacuny
0
Napisanych postów
54
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
438
To jest wlasnie urok tego forum - nie potraficie normalnie wytlumaczyc co i jak, tylko musicie najezdzac, osmieszac i wysmiewac.. rozumiem gdyby autor napisal cos obrazliwego, ale teraz to przesada. Brawo Panowie ! Tak trzymac !
Do autora: w domu korzystaj z tego co masz i poczytaj artykuly o treningu w domu [jest ich tutaj kilka]. Mozesz tez spytac sie czegos na jakims forum kulturystycznym, ale nie tutaj [cenie wiekszosc tutejszych uzytkownikow, ale.. teraz to zenada...]