witam, mam krótkie pytanie:
Z czym brać białko aby było jakefyktywniej wykozystywane przez organizm ?
Obecnie używam Prolab Pure Whey (70%białko, 20%węglowodany), co do tego można dożucić ? Bcaa ? Kreatyne ? HMB ?
Z czym brać białko aby było jakefyktywniej wykozystywane przez organizm ?
Obecnie używam Prolab Pure Whey (70%białko, 20%węglowodany), co do tego można dożucić ? Bcaa ? Kreatyne ? HMB ?
feel the power of horsepower
Krzysztof Piekarz