SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ściągacze na kolana?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1024
Czy podczas cwiczen takich jak przysiady ze sztanga na barkach czy wypychanie ciezaru na suwnicy powinno sie uzywac sciagaczy stabilizujacych na kolana? Bo mi tata powiedzial ze jak biore spore ciezary to powinno pomoc w utrzymaniu stawu prosto zebym na starosc nie mial z nimi problemow (mam 18 lat teraz). Czy to rzeczywiscie moze pomoc? (nawet jak nigdy wczesniej nie mialem z kolanem zadnych problemow ani kontuzji tym bardziej) I w ogóle co Wy o tym sądzicie, proszę o wypowiedzi:]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45818
tata ma racje ,ściągacze chronią przed kontuzjami

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
jak nie masz z nimi problemów to byłoby bez sensu, możesz używać opasek jedynie gdy masz pewność, że ich potrzebujesz i to tylko przy dużych ciężarach w ostatnich seriach/na czas ich wykonywania/.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1024
a nie ma skutków ubocznych ze na przyklad miesnie sie scisna i slabiej beda rosly lub cos w tym stylu? :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1907 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35840
kolego, ściągacz przejmuje część pracy jaką muszą wykonać mięśnie, wiązadła i stawy więc IMHO podczas treningów należy używać je z głową, ja mam stabilizatory stawów skokowych, kolana, nadgarstków, pas itp. a korzystam z nich baaaaaaaardzo rzadko (czytaj: jak jest potrzeba)

tak w wielkim skrócie:
zakladamy sciagacze np. podczas kontuzji, na zawodach itp.
NAJWAŻNIEJSZE: NIE NADUŻYWAĆ

pozdr.

http://www.sfd.pl/-t301411.html
http://www.sfd.pl/search.asp <--odpowiedź na wszystkie Twoje pytania
http://www.sfd.pl/temat195089/  <--najlepszy program antyspamowy
<<< AKCJA "STOP SPAMOWI NA SFD.PL" - PRZYŁĄCZ SIĘ!!! >>>

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
...poza tym ograniczają dopływ krwi do osłanianych miejsc więc używać należy jak wspomniałem okazjonalnie i gdy zachodzi uzasadniona konieczność- przewaga plusów nad ryzykiem związanym z ich stosowania/długotrwałe może prowadzić do złych nawyków treningowych - o czym pośrednio wspomniał Herman, a także do zwiększonego ryzyka kontuzji- wbrew temu co mogłoby się uwazac/.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27778
j/ herman i apokalipsa

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51895 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351421
Kafar i po co to piszesz??

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2006-07-01 17:33:45

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1702
Ściągacze jak najbardziej, ładnie rozgrzewają stawy no i nie ma kontuzji, a w budowaniu masy, nie przeszekadzają, a nawet pomagają...ja stosuje:)

http://www.efektus.ok1.pl - Siłownia Toruń

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 318 Napisanych postów 5572 Wiek 56 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16915
To zależy, ja stosuję bandaże zawsze - tylko nie ściskam ich mocno, trzymają mi ciepło na stawach. Jeżeli siadam więcej - to wtedy zawijam je mocniej.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

laweczka

Następny temat

Spalić brzuch

electro
Polecane artykuły