waze obecnie 85 kilo przy 184 cm , dodam ze do soboty robilem redukcje i spadlem z 107 na 88 w pasie.Chce zaczac juz robic mase bo i tak kaloryfera nie bedzie na lato a mam slaba lapke 36 cm ..
waze obecnie 85 kilo przy 184 cm , dodam ze do soboty robilem redukcje i spadlem z 107 na 88 w pasie.Chce zaczac juz robic mase bo i tak kaloryfera nie bedzie na lato a mam slaba lapke 36 cm .. , ale nie chce sie otluscic znowu :(
Szacuny
6
Napisanych postów
1234
Wiek
38 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
13825
to 2 razy w tygodniu dodaj aeroby po treningu albo w dni wolne od siłki jak po silce to ze 15--20 min a jak normanilnie to 25-30 min i bedzie gi przed i po aerobach antyoksyganty i karbo i jest pieknie :P