SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

kolejny plan do ocenki hehe ;-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 74703
to jak, ocenicie ten nowy plan??

ale was mecze tym postem


Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 74703
tak na wypadek dam go drugi raz:

Poniedzialek:
Klatka, brzuch
Wtorek:
Plecy, triceps
Czwartek:
Barki, biceps
Piątek;
Nogi brzuch



Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
TRic po klacie-słabo...

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 74703
a mialem dobre mysli ...

jedyne co mi pozostaje to cwiczyc klate z tricepsem a plecy z brzuchem to chyba bedzie ok

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
Ale idziesz w dobrym kierunku

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam Michalin! Zaczynam dopiero trening i czytam te wszystkie wypowiedzi i mnie troche głowa rozbolała! ułożyłem sobie diete na mase(2b/kg i 6ww/kg z 5 posiłkami) i także chcialbym sobie ulozyc cwiczenia na mase! czytalem twoja dawna wypowiedz i chwaliłes tzw zestaw ACT! Mi pasuje czwiczenie np wt, czw i sob! wiec co dwa dni i ułozyłem sobie taki zestawik(nie ma tam zestawu na nóg ale nie dlatego że zaniedbuje ale mialem niedawno atroskopie lewego kolana i narazie z nogami dam sobie spokuj) A wiec:
Zestaw cwiczeń:
1.Skłony w leżeniu(tzw.brzuszki)(brzuch),
2.Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej(klatka),
3.Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia(naramienne), AC
4.Podciąganie sztangielek wzdłuż tułowia(naramienne-przednie i boczne aktony)AC
5.PODCIĄGANIE SZTANGI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE):4 z AC (najszersze grzbietu)
6.WZNOSY BARKÓW ”SZRUGSY”:18 z AC (górne grzbietu)
7.UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM AC (biceps)
8.UGINANIE NADGARSTKÓW PODCHWYTEM W SIADZIE:/UGINANIE NADGARSTKÓW NACHWYTEM W SIADZIE:
9. WYCISKANIE „FRANCUSKIE”SZTANGI W SIADZIE (triceps)

jesli mozesz to napisz czy taki wariant jest dobry,czy raczej powinienem w danym dniu skupic sie na wybranych partiach! wielkie dzieki i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 74703
dzieki bardzo michail - sog dla ciebie

Pozdrawiam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Straszne spadki-kiedy odrobię?

Następny temat

Rozmiar bicepsu a jego sila

electro
Polecane artykuły