SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

JAK BRAĆ CELL PUMPA+MONO+TAURYNA ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 636
Witam !!!!

Mam pytanie bo mam w tym momecie na chacie:
CELL PUMP -665g
mono -150g
Olimpa tauryne(mega caps - 150

Ćwicze juz ponad rok.Dodam jeszcze że trening mam po południu o 18h.

Proszcze o wasze sugestie??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1303 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11175
DT:
5g mono na czczo
9g CP przed treningiem

DNT:
5g mono na czczo
9g CP po poludniu

Jesteśmy tymi, którzy muszą rozkazywać by być wolnymi...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
j/w

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
+ do porcji mono jeden kaps tauryny jak chcesz to do porcji Cp tez mozesz dawac w dni treningowe porcje mono zamiast rano dalbym po treningu

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2006-05-29 20:35:03
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 636
BPL-G tez tak mysle ,ze cp przed treningiem a mono po treningu

a co myslicie ,zeby dzienie brac 2 razy cp i mono . Czy to bedzie dobrze czy za duzo ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1303 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11175
za duzo dziennie ci sie wchłonie tylko 10g kreatyny

mozna tez tak zrobić

DT:
2g mono rano na czczo

9g cp przed treningiem

3g mono po treningu

DNT:
5g mono rano na czczo

9g cp w porach treningu

Jesteśmy tymi, którzy muszą rozkazywać by być wolnymi...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28765
Zacznij od mono po 10g a później wejdziesz na CP 2xdziennie po 10 g, a tauryne rano 1 caps, po treningu i przed snem.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1522 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18418
po co kombinowaćjak koń pod górke
Jak już napisałeś Cp przed treningiem mono po
NT Cp rano mono po południu do porcji mono 2 kaps tauryny
Do Cp możesz ale nie musisz bo już ma w składzie tauryne
pozdro

życie masz do ostatnich chwil więc walcz do ostatniej kropli krwi

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 636
ale chyba zrobie tak :
2 razy dziennie cell pump i tauryne gdzies przez 2 tygodnie
a potem raz dziennie cp i mono i tauryna

Chcę przez te 2 tygodnie brac 2 razy cp poniewaz na duzo starczy jak potem mam brac tylko raz dziennie cp :D

dzieki za wszystkie wypowiedzi !!!!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1303 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11175
to najwyrzej cp ci zostanie i dolozysz go do następnego cyklu
ale i tak zrobisz jak chcesz

Jesteśmy tymi, którzy muszą rozkazywać by być wolnymi...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywka :)

Następny temat

Wybor kreatyny

electro
Polecane artykuły