SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak brac cell pumpa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 367 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11338
cześć mam mały problem z dawkowaniem cell pumpa ponieważ trening musiłem przenieść na rano. kiedyć brałem CP rano 8:00 i po południu 15:00(trening) i było gites.

Teraz jest tak:
8:00 śniadanie
10:00 trening

I nie wiem jak to dawkować w dni treningowe czy:
o 7:30 CP
i 9:30 kolejna porcja cell pump.
Moim zdaniem jest to za krótki odstęp.

A moze:
9:30 cell pump (30min przed treningiem)
i o 15:00 kolejna porcja CP

A może:
9:30 cell pump (30min przed treningiem)
i o 11:00 cell pump (zaraz po treningu razem z 30g glukozy)

Nie wiem jak to zrobić bo jak wezmę rano o naczczo to czy na treningu będe miał dobra pompę??? nie mam kompletnie pomysłu.

PS. ile miarek to 1 porcja????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
weź z rana porcję i po treningu kolejną. Taki odstęp wystarczy.

Jedna porcja to dwie lekko czubate miarki lub łyżeczki od herbaty

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 367 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11338
Ale czy jak wezmę o 7:30 to czy o 10:00 (trening) będe miał pompę??? na etykiecie pisze ze przerwa powinna trwac około 8h mi wystarczy 5h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
a do czego potrzebna ci jest pompa? (pyt.ret.)
jeśli tak bardzo boisz się o nią/bardzo chcesz ją mieć na treningu, to bierz cp przed nim, a droogą porcję po połoodniu i tyle; i nie stresooj się tak tym, jak wziąć cp - szkoda mięśni dla kortyzolu

pozdrawiam

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2009
heh ile wariantow wez cp rano i o 15 po co w odstepach 1,5 ja pierwsze raz cp biore o 8:30 drugi raz o 13 i o 14 trening

DILL HG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
CP nie wywołuje uczucia pompy. Wywołuje je porządny trening. A ze środków wspomagających uczucie to potęgują NO boostery, a takim preparatem nie jest Cell Pump.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 138 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4526
ja bym walil cp o 7:30 i o 11 po treningu. Don Pawson brales CP?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27817
don pawson takie XP tez wywoluje pompe a nie jest No boosterem wiec nie za bardzo przemyslales wypowiedz

Zmieniony przez - ama_tor w dniu 2005-09-16 19:35:17

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 367 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11338
Panowie a co powiecie na dawkowanie przed treningiuem i po treningu????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Ruzz - brałem.

Joda XP ma w porcji 3g AAKG, czyli głównego składnika wszelkiej maści NO boosterów (tego, który powoduje efekt pompy - najbardziej namacalnego efektu działania NO boosterów) w całkiem konkretnej dawce. Więc chyba jednak to ktoś inny niż ja nie przemyślał swojej wypowiedzi.Poza tym pokaż mi miejsce, w którym nazwałem XPand NO boosterem.

Pumboss - w moim przekonaniu w przypadku CP nie ma uzasadnienia sensowności takiego dawkowania.

Zmieniony przez - Don Pawson w dniu 2005-09-16 23:56:57

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 367 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11338
A jak bede brał CP zaraz po treningu to moge go wymieszać z 30g glukozy. Bo glukozą uzupełniam węgle zaraz po treningu.

I czy to nie przeszkodzi we wchłanianiu sie CP tzw: czy jedno sie gryzie z drugim????
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siła?

Następny temat

kreatyna przed treningiem

WHEY premium