SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna przed treningiem

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 956 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38448
Czy ma sens przyjmowanie kreatyny mono tylko i wylacznie przed treningiem w ilosci 3-5 gram?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
Kreatyna przed trenigiem to bardzo dobre wyjscie, ale polecalbym przed tym wysycenie sie kreatyna.
Aminokwas izolowany bedzie wchłoniety w 20-30 minut, i na taki okres czasu przed trenigiem polecam przyjmowac kreatyne.
Co do dawki 3-5g jak najbardziej, spokojnie wystarcza(lecz jeszcze raz zwracam uwage na wysycenie)

Jezeli tego wysycenia nie bedzie to lepiej moze po treningu, by wykorzystac zjawisko nadkompensacji, jezeli sie wysycisz tego zjawiska juz nie ma i wtedy porcja przed treningiem wydaje sie byc korzystniejsza.


pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958367
nie, wg mnie poniewaz najwazniejsza porcja to ta po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
można i tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18156
Można i tym sposobem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 956 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38448
to jak bedzie efektywniej przed czy po treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21996
ja np mam inny sposób. rano 3g na czco, przed treningiem 4g po treningu tez 4. pewnie niektórzy powiedzą ze niepotrzebnie bo obciązam nerki i marnuje krete ale dla mnie jest tak ok

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
skoro takie dawkowanie na Ciebie dobrze działa to nie widzę przeciwwskazań
choć podejrzewam, że mniejsza dawka też by dobrze działała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 956 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38448
mi chodzi o taki sposob przyjmowania bo zostala mi reszta krety i chce ja jakos wykorzystac najsensowniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
przedstaw całą sytuację

co, ile, gdzie, kiedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 956 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38448
mam okolo 50g kreatyny mono vitalmaxa.Nie chce narazie kupowac nowej puchy bo od listopada zamierzam brac cell pump a teraz chce pocwiczyc na sucho i wykorzystac ta reszte kreatyny jako taki maly bodziec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masa, to nie zawracaj sbie teraz głowy tym mono, dożuć to mona najwyżej do cell pumpa.

a co do pytania w temacie. według mnie najważniejsza dawka jest ta po treningu kiedy mięsnie wymagają dostarczenia największej ilości substancji odzywczych i anabolicznych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak brac cell pumpa

Następny temat

Thermap Pro w wieku 17lat??

WHEY premium