SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Barki& Klata... co i jak???

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2472
Ile razy należy trenowac barki jeżeli jedzie sie treningiem niemieckich ciężarowców na klate i ćwiczy sie ją 2 razy w tygodniu???
Podobno nalezy wtedy trenować barki raz a dobrze tzn na maxa. Doradźcie co i jak.
I jeszcze jedno jakie ćwiczenia byłyby najlepsze jeżeli chodzi o powiększenie barów oraz o ogólne wzmocnienie obręczy barkowej, gdyż barki odgrywają dużą role podczas wyciskania.
Co najlepiej dożucić do barków możę być triceps??? Czy trica lepiej do grzbietu???
Z góry dzięki i pozdro...

Pozdro.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7422
Jeżeli ćwiczysz treningiem niemieckich ciężarowców to powinieneś ćwiczyć klate 1 w tyg.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
trening niemieckich ciężarowców stosuj co 5 dni.Jeśli nie masz takiej możliwości to np.w poniedziałek i czwartek.

pozdro

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2472
ja wiem jak ćwiczyć trening niemieckich ciężarowców.
chodzi mi oto jak i ile razy w tygodniu ćwiczyc barki. Podejrzewam żę 1 raz w tygodniuale ostro i bedzie ok. Ale pozostaje kwestia tego jakie ćwiczenia ile serii i ile powtórzeń??? Możę progresja w seriach??? tego właśnie nie wiem i dlatego pytam chyba od tego jest to forum.
pozdro

Pozdro.

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51894 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351411
napisz swoj trening ktorym teraz trenujesz

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2472
1.Wyciskanie sztangi sprzed głowy 3 serie po 12 pozwtórzeń
2.Unoszenie sztangielek bokiem w góre 3 serie po 12 powtórzeń
3.Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3 serie po 12 potórzeń

Czy dobrze ćwicze??? Możę mniej powtórzeń albo zmniejszanie powtórzeń i zwiększanie ciężaru??? Dodam żę według wskazówe powinienem trenować barki raz w tygodniu ze względu na to żę priorytetem jest klata. Ale chciałbym ten jeden trening barków wykożystać maksymalnie. Możę za mało ćwiczeń albo cuś??? Prosze o pomoc bedą sogi.
Pozdro dla ciebie Koniu:)

Pozdro.

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51894 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351411
zamienil bym podciaganie sztangi wzdłóż tłowia na wznosy sztangielek w opadzie tlowia, bardziej angarzuje tylni akton. liczbe serii zwiekszyl bym do 4 w kazdym cwiczeniu

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2472
1. Wyciskanie sztangi z przodu: 3 serie 8-6-4 powtórzeń
2. Wyciskanie sztangi zza karku: 3 serie 8-6-4 powtórzeń
3. Wznosy sztangielek w opdzie tułowia: 3 serie 8-6-4 powtórzeń
4. Podciąganie sztangi od brody: 3 serie 8-6-4 powtórzeń

Co serie dorzucić ciężar.
Przerwy między seriami do 3 minut

I co Koniu? Myśle żę skoro dożuciłem jedno ćwiczenie to 3 serie starczą nie? W sumie 12 serii to dużo nie? Jak myślisz? I jak ci sie podoba liczba powtórzeń?

Pozdro.

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51894 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351411
to ma byc na mase czy sile??i tak wogule zapytam jaki starz??

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2472
na siłe bo chce wzmocnić obręcz barkową ze względu na to żę trenuje trening niemieckich cięzarowców a staż około 6 miesięcy

Pozdro.

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51894 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351411
schodzenie do 4 powtorzen na barki w tym wieku to nie najlepszy pomysl, jeszcze rosniesz , spojrzalem w profil przed chwilą

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje porady - redukcja

Następny temat

Kobiety a Mięśnie ??? <<KLIKNIJ>>

electro
Polecane artykuły