SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Podciąganie na drążku

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51
Mam takią prośbe:
Niedługo będę startował w egzaminie sprawnościowym w którym trzeba się podciągnąć jak najwięcej razy. Mój trening wygląda tak: 10 razy po 11 powtórzeń, ale po 5 serii długa przerwa, i tak 5 razy w tygodniu. Proszę o podpowiedzi, modyfikacje, co zrobić aby trening był bardziej wydajny.
Z góry dziękuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26602
wydaje mi sie że powinieneś zmniejszać ilość seri a zwiększać ilość powtórzeń kwestia organizmu i wydolności ale to chyba dobry pomysł no i niewiem czy nie lepiej troche mniej treningow np 4 razy w tygodniu bo trzeba się zregenerować chyba

By Animal...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 665 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7057
3 razy w tygodniu mozesz zrobic sobie konkretny trening.
3 serie x max !
ja tak robilem bo na pierwszym sprawdzianie dostalem 5 bo podciognolem sie tylko 12 razy a na 6 trzeba bylo 20 :)
jak byl drugi sprawdzian za 2 miesiace to podciognolem sie 36 razy :)
teraz wynik jest wiekszy :):)

http://www.sfd.pl/search.asp <-- odpowiedz na wszystko !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 478
Ja tez musze cwiczyc podciaganie.
Czy moge cwiczyc codziennie wieczorem 2serie po 5 podciagniec, a dwa dni w tygodniu trening na drazku?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 665 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7057
byle nie codziennie... przetrenujecie sie i moze dojsc do katabolizmu miesnia.

http://www.sfd.pl/search.asp <-- odpowiedz na wszystko !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51
36 podciagniec to super rezultat. w zupelnosci by mnie zadowolil. Dzieki wszystkim za rady :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 644 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8248
A moze to sie przyda ---> https://www.sfd.pl/temat251613/ POZDRO !!!

" Każda droga nawet ta najdłuższa zaczyna sie od pierwszego kroku "

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kondycja...

Następny temat

potrzebna pomoc-spalanie tluszczu

electro
Polecane artykuły