Mam takią prośbe:
Niedługo będę startował w egzaminie sprawnościowym w którym trzeba się podciągnąć jak najwięcej razy. Mój trening wygląda tak: 10 razy po 11 powtórzeń, ale po 5 serii długa przerwa, i tak 5 razy w tygodniu. Proszę o podpowiedzi, modyfikacje, co zrobić aby trening był bardziej wydajny.
Z góry dziękuje.
Niedługo będę startował w egzaminie sprawnościowym w którym trzeba się podciągnąć jak najwięcej razy. Mój trening wygląda tak: 10 razy po 11 powtórzeń, ale po 5 serii długa przerwa, i tak 5 razy w tygodniu. Proszę o podpowiedzi, modyfikacje, co zrobić aby trening był bardziej wydajny.
Z góry dziękuje.
Krzysztof Piekarz
