W przyszlym tygodniu zaczynam cykl kreatynowy i w zwiazku z tym chcialbym prosic o odpowiedz na pytanie: Czy to prawda ze w okresie przyjmowania kreatyny nalezy unikac spozywania tluszczow??? Pytam, poniewaz moim glownym zrodlem bialka w diecie sa jogurty i kefiry, ktore zawieraja duze ilosci tluszczu...thx z gory
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Nie przejmuj się tym aż tak. Jesli nie zapijasz kreatyny szklanką oleju to nie musisz się aż tak tym martwić.
Po prostu w momencie spożycia suplementu - nie jedz czegoś mocno tłustego bo spowolnisz wchłanianie kreatyny... ot - tyle.
Jedz i ćwicz na zdrowie
Po prostu w momencie spożycia suplementu - nie jedz czegoś mocno tłustego bo spowolnisz wchłanianie kreatyny... ot - tyle.
Jedz i ćwicz na zdrowie

...
dzieki za odpowiedz.....a jesli chodzi o dawkowanie to lepiej z rana na czczo 5g i 5g po treningu, czy 5g przed i po treningu (kreatyna mono+dextro juice)???
...
"" Pytam, poniewaz moim glownym zrodlem bialka w diecie sa jogurty i kefiry, ktore zawieraja duze ilosci tluszczu...thx z gory ""
Jesli twoim celem jest zostanie tłustym wpieprzem to gratuluje diety obfitujacej w tłuszcze ! Nie słyszales o odtłuszczonych produktach bialkowych zawieraja więcej bialka itp a uchroni cie to przed nadmiernym roztyciem ( rozstepom ) i zaoszczedzisz kase na pozniejszej DUUUZEJ redukcji tłuszczowej np termogenikami .. Takie moje zdanie na temat robienie z siebie w czasie zdobywania masy "swiniakami" NIE O TO CHODZI !! To moje zdanie !!!
Jesli twoim celem jest zostanie tłustym wpieprzem to gratuluje diety obfitujacej w tłuszcze ! Nie słyszales o odtłuszczonych produktach bialkowych zawieraja więcej bialka itp a uchroni cie to przed nadmiernym roztyciem ( rozstepom ) i zaoszczedzisz kase na pozniejszej DUUUZEJ redukcji tłuszczowej np termogenikami .. Takie moje zdanie na temat robienie z siebie w czasie zdobywania masy "swiniakami" NIE O TO CHODZI !! To moje zdanie !!!
****************************
...
Pytam, poniewaz moim glownym zrodlem bialka w diecie sa jogurty i kefiry, ktore zawieraja duze ilosci tluszczu
to ile Ty tego jesz?? jogurty i kefiry wcale nie mają dużo białka
wiec jak dostarczasz 2-2.5 g białka na 1kg masy ciała?
to ile Ty tego jesz?? jogurty i kefiry wcale nie mają dużo białka
wiec jak dostarczasz 2-2.5 g białka na 1kg masy ciała?
trening -> ból -> rozwój 
...
mdragon to sa moje zrodla bialka w diecie, oprocz tego spozywam odzywki bialkowe.....ale tak czy inaczej na pewno nie dostarczam 2,5 grama na kilogram, bo wcale nie uwazam tego za konieczne.....poza tym przy wadze 90 kg musialbym spozywac dziennie okolo 225 gram bialka a to chyba lekka przesada...???
...
mdragon to sa moje zrodla bialka w diecie, oprocz tego spozywam odzywki bialkowe
A ja myślałem że zródłem białka są : kurczaki, ryby , tuńczyk , jajka , ser itd
jogurt i kefir to napewno kiepskie zródło białka.
A co do tych 200-230g białka dziennie to wcale nie przesada
A ja myślałem że zródłem białka są : kurczaki, ryby , tuńczyk , jajka , ser itd
jogurt i kefir to napewno kiepskie zródło białka.
A co do tych 200-230g białka dziennie to wcale nie przesada

trening -> ból -> rozwój 
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz
a tak powaznie to oczywiscie jem ryby, kurczaki, jajka i sery, a oprocz tego rowniez jogurty i kefiry dla zroznicowania.....dziekuje za komentarz-postaram sie zwiekszyc ilosc spozywanego bialka...pozdrawiam