SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zaskakujące pytanie :-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3180

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 51 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 671
Jak w temacie.
Kumpel dziś mi zadał pytanie, na które nie wiedzialem jak odpowiedzieć . Sam w sumie jestem ciekawy odpowiedzi, więc pytam Was - specjalistów .

"Ile trzeba trenować, by osiągnąć taki wygląd, jaki się ma na pompie po ćwiczeniach?"

Zakładamy, że chodzi o osobę ze średnimi predyspozycjami, ze średnią dietą i średnim treningiem .

Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51894 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351409
jak dla mnie pytanie bez sensu, wygladac jak na pompie raczej nigdy nie bedziesz bo caly czas stajesz sie wiekszy i po treningu dochodzi zawsze pompa czyli bez sensu

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14918
Rzeczywiscie pytanie troche bez sensu, poniewaz na pompie jest lepsze uzylenie, a poza tym miesnie sa poprostu napompowane krwia czego nie doswiadczysz bez treningu(to znaczy "normalnie"). Poniewaz nigdy nie chodzisz przez caly dzien z miesniami napompowanymi krwia tak jak na treningu.

Natomiast jezeli chodzi o rozmiary(obwody) to oczywiscie zalezy to od wielu czynnikow. Nie da sie tego jednoznacznie okreslic.

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52689
dawno temu analizujac zdjecia
stwierdzilem ze po cyklu na kreatynie jestem taki na zimno jak w dniu rozpoczecia cyklu na pompie
i to sie sprawdzalo jak chodzi o obwody

teraz juz jest ciezej

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51894 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351409
Fu takie cos ok , ze w dniu X robisz trening masz fajną pompe i za 3 miesiace tak bez pompy wygladasz, ale autor postu chyba nie zalozy mozliwosci ze po 3 miesiacach robi trening Y i tez ma fajną pompe i tak w kolo

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40781
nigdy nie osiągniesz wyglądu jak na pompie...
Przykład:
masz w bicu 40 na pompie 41 poźniej masz w bicu na 41 na pompie 42
I tak w koło Macieju...

Obwód na pompie rośnie proporcjonalnie do obwodu bez pompy


pzdr

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14918
Maniek- nie chodzilo o to zeby na pompie miec tyle samo co na sucho

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 56 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16915
Innymi słowy:

Ile trzeba ćwiczyć licząc od dzisiejszego dnia - by na zimno mieć taki efekt jak dzisiaj na pompie.

Trudno wyczuć i nie zawsze wykonalne. Im większy mięsień - tym mocniej puchnie, więc jak zwykle im dalej w las...

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52689
dokladnie, im wiekszy staz tym wydluza sie droga

Zmieniony przez - FU w dniu 2006-05-13 16:56:55

-World belongs to strong and brutal-

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z dietą

Następny temat

Prosze o rady:)

electro
Polecane artykuły