Witam...sprawa wygląda następująco. Miałem rozpisany plan na mase który miał potrwać jeszcze ok. półtora tygodnia po którym to miał nastąpić trening redukujący tkankę tłuszczową. Niestety wczoraj nabawiłem się kontuzji nadgarstka i to raczej dość poważnej ;/ nie chce narazie szarpać się z ciężarami więć zastanawiam się czy nie odpuścić tej masówki i nie skupić się głównie na areobach teraz. Mój trening redukcyjny przewidywał 4 treningi siłowe ze zmniejszonym obciążeniem 2 interwały i jeden bieg długodystansowy. Aktualnie przez nadgarstek chyba bym zrobić 3 interwały i 2 długie dystanse dopóki ręka nie pozwoliłaby mi na obciążenie. co wy na to?
Czas - Totalitarny nadzorca
Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć
Krzysztof Piekarz
