SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

plan z priorytetem na łapki do oceny

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 237 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 90385
== I dzień ==

KLATKA
- wyciskanie sztangi leżąc na płaskiej 4-5s - 6-10x
- wyciskanie hantli leżąc na skośnej 4s - 6-10x
- rozpiętki z hantlami leżąc na płaskiej 3s - 10x

TRICEPS
- wyciskanie sztangi leżąc na płaskiej w wąskim uchwycie 3s - 10-12x
- pompki na poręczach z obciążeniem 3s - max



== II dzień==

PLECY
- podciąganie na drążku w szerokim chwycie 4s - max
- wiosłowanie hantlami w opadzie 4s - 10-12x
- przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie płaskim 3s - 10-12x
- szrugsy ze sztangą 3s - 12x

BICEPS
- uginanie ramion z hantlami 3s - 10-12x
- uginanie ramion w podporze 3s - 12x



== III dzień==

BARKI
- arnoldki 4s - 10-12x
- podciąganie sztangi wzdłóż tułowia 4s - 10-12x
- boczne unoszenie sztangielek stojąc 3s - 10-12x

NOGI
- wyciskanie nogami na maszynie 4s - 15x
- wspięcia siedząc ze sztangą na kolanach 4s - 15x




==IV dzień==

RAMIONA
1 superseria
- wyciskanie sztangi leżąc na płaskiej w wąskim uchwycie 4-5s - 10-12x
- uginanie ramion ze sztanga podchwytem stojąc 4-5s - 10-12x
2 superseria
- pompki w podporze tyłem 4-5s - 10-12x
- młotkowe uginanie ramion z hantlami 4-5s - 10-12x
3 superseria
- pompki na poręczach 3s - max
- uginanie ramion na modlitewniku ze sztangą 3s - 15x
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 237 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 90385
aha staż około 1,5 roku i brzuch robie co 2 dzień ale z nim nie ma problemu wiec nie pisze treningu na niego
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
przetrenujesz się.

Rób na łapy regresję.Ja jestem dzisiaj po takim treningu pierwszy raz w życiu i bomba! Jeszcze tydzień temu kończyłem serię z 6-ma powtórzeniami z ciężarem 47,5kg (2 ostatnie z pomocą).
Na diziejszym treningu na początek poszło 6x50kg

rób tak (podam Tobie na moim przykładzie):
1.Ugiananie ramion ze sztangą stojąc - regresja
6x50kg
8-9x42,5
10-12x35kg 2 serie

2.Modlitewnik
jak wyżej

3.Młotki
stały ciężar 6-8powtórzeń

możesz zamienić kolejność 2i3.

Ja już kiedyś próbowałem superserie i nic nie dało! To jest lepsze raczej na rzeźbę.Ale to tylko moje zdanie.

Spróbuj regresję.Nie trzeba też wykonywać nie wiadomo ile powtórzeń żeby łapa rosła

pozdro!

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc w ulozeniu treningu

Następny temat

wzmocnienie palcow

electro
Polecane artykuły