SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ocencie moje fotki!!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202
A ja myślałem że jak się bierze koks to jest coś za coś, a tu widzę że se chłopie tylko zdrowie marnujesz bo wyniki to nie są oszałamiające.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 248 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2052
Pokaż nogi... A zdjątka jak dla mnie nawet wpożądku poprawił bym barki. Co do koksu to będe jedną z pierwszych osób która zrobi tak jak tu sie powinno robić i nieskomentuje !!!!Przez was więcej jest tu pierd****** o tym że to nie ten dział, że macie oceniac zdjęcia itp niż tego o co prosi autor.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 248 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2052
Acha sog oczywiście
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28289
Taka mała chwila zastanowienia nad działem z mojej strony:
od niedawna przyszło tu kilku modków i ostro sie zabrali za sprzątanie syfu, oczywiście pochwalam to i ciesze sie że ktoś dba o dział który bardzo lubie, ale wg mnie troche przesadzacie jednak, nie mozna nawet prowadzić luźnej rozmowy tutaj, bo odrazu że tego nei wolno tamtego. I teraz sie zastanawiam, po co ten dział? Czy tylko po to żeby ktoś dawał zdjęcia, a reszta mówiła wg schematu:
-jest dobrze
-jest źle
-popraw x x x
Gośc napisał że brał saa, to chyba nic złego że podyskutujemy na temat słuszności tego wyboru, efektów itp. Ja rozumiem, że jakby definitywnie napisał że nie życzy sobie uwag na ten temat, ale przeciez tak nei było.

Dawniej ten dział był dużo fajniejszy. Było luźniej, przyjemniej i ciekawiej. Choć zdaje sobie sprawe, że było dużo spamu, to jednak jest to dział należący do tych bardzij luźnych, więc nie wiem po co na siłe wpychać tu twarde regóły i zasady. To nie jest trening, doping czy odzywianie.

Tyle z mojej strony.

Aha, żeby nei było że post nei na temat, to napisze że efekt psuje gino, a 13 cm w bicu to jednak dobry wynik.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 882
To co Ty zrobilem w troche ponad 2 lata na twarozku i kreatynie przy wzroscie 170cm:] piszesz o jakosci mięsnia, to zgadnij czy ja mam lepszą jakosc po twarogu czy Ty po prochach :P Troszke Sie Dowartosciowalem Chociaz;p
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 421 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12086
Jak dla mnie to
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 755 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13830
może być...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 607 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7670
Brzuch gites.. reszta nic nadzwyczajnego. dałbym soga ale nie toleruję jak chłop nosi takie bransoletki

Zmieniony przez - dr Vitamin w dniu 2006-05-01 00:30:14

.....Audi,Vide,Sile....

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena po roku =)

Następny temat

ocencie mi kolege%-)

electro
Polecane artykuły