czesc wszystkim. mam maly problem. otuz aktualnie jestem na redukcji. chodze na kick boxing i treningi mam 3 razy w tygodniu. oprocz tego jezdze do szkoly na rowerze wiec z aerobami jest nie najgorzej. z braku czasu i funduszy zaniedbaelm przez ostatnie 2 tygodnie treningi na silowni. jednak szybko zorzumialem swoj blad, patrzac na malejace obwody.
moj problem polega na tym że nie wiem kiedy chodzic na silownie. treningi kb mam w poniedzialek srode i piatek. w pozostale dni nie mam czasu ze wzgledu na to ze pozno konczel ekcje. czy moglbym chodzic na islownie przed trneingiem kb w poniedzialek i srode , oraz w sobote ? z gory dzieki za odpowiedz !
moj problem polega na tym że nie wiem kiedy chodzic na silownie. treningi kb mam w poniedzialek srode i piatek. w pozostale dni nie mam czasu ze wzgledu na to ze pozno konczel ekcje. czy moglbym chodzic na islownie przed trneingiem kb w poniedzialek i srode , oraz w sobote ? z gory dzieki za odpowiedz !
najlepsza chwila poranka - kreska koksu do sniadanka !
Krzysztof Piekarz