SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pompki w dni nietreningowe???

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2880
Co sądzicie o robieniu pompek w dni nietreningowe???
Czy robiagc je nie pale miesni???

...:::motto na dziś masa musi iść:::...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 209
A jak wygląda sprawa masy oraz ładnie wyrzeźbionej klatki piersiowej. Czy robiąc codziennie trzy rodzaje pompek po ok. 100 powtórzeń ( łącznie z przerwami ) każdego z rodzaju pompek ( 3X100 ) da się zastąpić wyciskanie na ławce ? Jak wielką klatkę można uzyskać ( 100 cm , 105 , 110 cm )? Druga sprawa to martwy ciąg. Czy da taki sam efekt jak uginanie nóg w pozycji leżącej ? Czy można nim również zastąpić unoszenie tułowia ( na dolną część pleców , prostownik grzbietu )?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1741 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57710
Jak maja byc nietreningowe to ty chcesz pompki robic

We ride together We die together. Bad Boys for life

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2880
chodzilo mi raczej o to ze nie ide na silke tylko w domu robie sobie 300 pompek i ide spac

...:::motto na dziś masa musi iść:::...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11278
300 spokojnie mozesz robic
problemy moga sie pojawic przy > 350/dzien (spalisz miesnie wtedy)

Zmieniony przez - ELIKSIR w dniu 2006-04-20 10:13:51
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 493 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9873
w tym momencie przerywasz regeneracje dzien bez treningowy to dzien bez treningowy czas picia
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42589
dni bez treningu to dni bez treningu.

Cześć/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 74292
jak don
lepiej odpusc
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
j/w
Odpuść bo możesz bardzo zajechać klatke i triceps a wtedy to już nie tyle że Ci nie urośnie.. co wiecęj - nawet może spaść.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4089
Pompki są dobre jeśli chcesz poprawić dynamikę ruchu, robisz np szybką serie pompek aż do momentu gdy musisz wyraźnie zwolnić wtedy robisz jeszcze z 5-10 i kończysz. Takie dwie serie możesz robić rano i wieczorem w dni nietreningowe. Sam zauważyłem źe dzięki zwiększonej dynamice 1-2 ruchy więcej na sztance przy wyciskaniu udało się wyżurać.

Morza szum, ptaków śpiew i zwyrole pośród drzew!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33055
Maliniar a ile podnosisz skoro mówisz ze pompki Ci pomagają ?? Pompki nigdy nie bedą na siłe chyba ze z obciązniem na stołkach(choc tez duzo sie tym nie zdziała) Trening siłowy musi byc na wolnych ciezarach z małą iloscia powtórzen z duzym %CM. Bo to co Ty mówisz to mylisz pojęcie siły z wytrzymałoscią miesniową.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4089
Tak ale z tego co wiesz przez cały rok siły się nie robi. Wyciskam obecnie 160kg -> jak w profilu. Moim zdaniem dobrze jest poprzedzic silowke treningiem z duza liczba powtorzen, na wytrzymalosc jak mowisz, a potem przejsc na silowy. W przypadku duzej liczby powtorzen latwiej jest wycwiczyc dynamike niz w przypadku malej, a wrecz bym powiedzial ze w przypadku malej graniczy to z cudem. I pompki w tym pomagają, bo kiedyś to testowałem.

Morza szum, ptaków śpiew i zwyrole pośród drzew!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENUJ z POMYSŁEM %-)

Następny temat

Plan masowy do sprawdzenia

electro
Polecane artykuły