SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co na obolałe mięśnie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 181
Jestem własnie po treningu i strasznie bola mnie miesnie.Co polecacie na pozbycie sie bólu ? Jak temu zapobiedz ??

krew na butach mordobicie do Korona gra gra o życie Literka M literka K literka S jak MKS

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
robić porządną rozgrzewkę
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2365
A może by się regeneracja przydała??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5935
chyba za ostro pojechales na treningu co?
mi pomaga masazyk mojej niunki i naprzemienny prysznic

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 281 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2950
Okład z młodych piersi ;)
A tak na serio to porzadna rogrzewka przed treningiem, rozciąganie między seriami i lekkie ćwiczenia po treningu.

Kłade kawe na ławe,
nacisk na technikę,
wrogów na łopatki
i ch*j na krytykę...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5935
to co napisales kobrys powinno byc nieodlaczna czescia treningu kazdego cwiczacego
pozdro

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 842
Zalezy jaki to bol bo czasami jest tak ze jak boli to znaczy ze rosnie.Ale czy to napewno miesen moim zdaniem bardzo mozliewe jest ze to sa stawy.Tez tak mialem ze myslalem ze mnie miesnie bola a okazalo sie ze to sa stawy.Proponuje zakupic Kolagen, Glukozamine albo tez Join Therapy tam masz glukozamine sa tez rozne masci ale
to raczej nic nie daje.



Zmieniony przez - Farmer18 w dniu 2006-04-01 18:07:32
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5935
na dzialanie glukozaminy trzeba czekac wiecznosc...

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 917 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25297
jak mozna poje**c bol miesni ze stawami

Powrót do treningu po 2 latach.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5935
jak boli to rosnie - przypuszczam ze chodzi o zakwasy, nie ma sposobu pomylic z bolem stawow...

Zmieniony przez - Cino69 w dniu 2006-04-02 09:59:06

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 842
Ludzie wy chyba mozgu nie macie to raz a dwa moglibyscie pomyslec troche o co mi chodzi.Ale nie chce mi sie wam tlumaczyc.cwiczcie sobie dalej
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój trening na masę.

Następny temat

moje HST

electro
Polecane artykuły