SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moje HST

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3585
witam, mam zamiar dla odmiany zrobić sobie trening HST, mimo,że teraz jest pora na rzeźbienie sie:P to ja jednak nie narzekam na nadmiar tłuszczu a troche masy by sie przydało. To bedzie mój pierwszy HST, dlatego prosze o jego ocene i korekte, planuje robic nastepujace ćwiczenia:
Klata
wyciskanie na płaskiej 2 serie
hantelki na skosie w góre 2 serie
Nogi
przysiad ze sztangą 2 serie
wspięcia na palce ze sztanga 1 seria
Plecy
Przyciąganie drążka wyciągu do klaty (przy piątkach zastapie podciaganiem z szerokim nadchwytem)2 serie
wiosłowanie sztanga w opadzie 2 serie
wznosy tułowia na ławce 1 seria
Barki
Wyciskanie sztangi zza głowy 2 serie
wznoszenie hantelek bokiem 1 seria
biceps
modlitewnik 1 seria
uginanie ramion z hantlami(skręt nadgarstków) 1 seria
triceps
pompki na poręczach 2 serie
prostowanie ramion na wyciągu 1 seria
kaptury
szrugsy ze sztangą 2 serie
do tego planowalem dodac ABS na brzuch i po jednej serii tzw zwijania sznurka na przedramiona
Co sadzicie o takim planie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poczytaj troche o hst, bazuj na ćwiczeniach ciężkich wielostawowych, a nie na modlitewniku, na 1 raz daj po jednym cwiczeniu w 3 seriach na duze grupy miesniowe i po 1 cw w 2 seriach na małe
bazuj na: siadach, wyciskaniu sztangi w leżeniu, wyciskaniu sztangi siedzac, podciaganiu na drazku, mc, uginaniu ramion ze sztanga, wyciskaniu francuzkim,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Klata
wyciskanie na płaskiej 3 serie
Nogi
przysiad ze sztangą 3 serie
wspięcia na palce ze sztanga 1 seria
Plecy
Przyciąganie drążka wyciągu do klaty (przy piątkach zastapie podciaganiem z szerokim nadchwytem)3 serie
wznosy tułowia na ławce 2 seria /lepszy bylby mc, ale rozumiem ze np boisz sie go robic
Barki
Wyciskanie sztangi z klatki 2/3 serie
biceps
uginanie ramion ze sztangą 2 s
triceps
francuzkie wyciska leżąc 2 s

np tak, przynajmniej moim zdaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3585
ok, dzieki za rady, a nie uważasz,że sama ławeczka płaska nie wystarczy, jesli priorytetem jest klata, a mam dosc słabo rozbudowaną góre klatki? dlatego dodałem w moim treningu tez skos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
możesz dać sam skos w 3 seriach na 1 raz wystarczy jedno ćwiczenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na obolałe mięśnie

Następny temat

Aeroby po treningu siłowym.

WHEY premium