Jesteś jednak zwykły banan patrYioto.
Myślisz, że większośc chłopaków myśli inaczej ? Że ich zadowala to co się wokół nich dzieje ? Jedynym powodem, dla którego obawiaja się o tym rozmawiac tutaj jest to Twoje 14_88, które jest nie tyle walorem dumy ile dowodem słabości. Bo przed chwilą właśnie dałeś jawny dowód swojej słabości, którą przekładasz na siłę z każdym powtórzeniem serii na siłowni.
Panowie, nie bójcie się mówic o swoich problemach w tym kraju a jeśli o nich zapomnieliście to przypomnijcie sobie, że każdy z Was zawsze może sobie powiedziec, że ... jutro jest pierwszy dzień z reszty Waszego życia i żaden banan nie przeszkodzi Wam w obranej drodze. Jak nie wyjdzie w tym pieprzonym kraju to może wyjdzie na obczyźnie. TAM TEŻ SĄ SIŁOWNIE i mniej bananów chodzi po ulicach.
P. S. A jednak dałeś się sprowokowac banan.
Myślisz, że większośc chłopaków myśli inaczej ? Że ich zadowala to co się wokół nich dzieje ? Jedynym powodem, dla którego obawiaja się o tym rozmawiac tutaj jest to Twoje 14_88, które jest nie tyle walorem dumy ile dowodem słabości. Bo przed chwilą właśnie dałeś jawny dowód swojej słabości, którą przekładasz na siłę z każdym powtórzeniem serii na siłowni.
Panowie, nie bójcie się mówic o swoich problemach w tym kraju a jeśli o nich zapomnieliście to przypomnijcie sobie, że każdy z Was zawsze może sobie powiedziec, że ... jutro jest pierwszy dzień z reszty Waszego życia i żaden banan nie przeszkodzi Wam w obranej drodze. Jak nie wyjdzie w tym pieprzonym kraju to może wyjdzie na obczyźnie. TAM TEŻ SĄ SIŁOWNIE i mniej bananów chodzi po ulicach.
P. S. A jednak dałeś się sprowokowac banan.
specjalnie zostawiam te wpisy zeby inne osoby zobaczyły jaki głupi jesteś 